• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gra Java czy C++ wersje Beta czy odrazu pełna

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
309 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2015 w C i C++ przez Pyro Gaduła (4,210 p.)
Witam mam zamiar napisać grę w C++ której wszystko będzie opisywane i najwyżej pokazywane w formie obrazka w tle ale chciałbym najpierw skupić się na tekstach gry (oraz paroma innymi niespodziankami) i zastanawiam się czy nie było by dobrym pomysłem zrobienie strony na której co jakiś czas będe udostępniał tą gre wraz z nową jej aktualizacją czy lepiej napisać ją do końca i odrazu wydać pełną wersje

Rozważam też czy nie napisać jej w Javie i odpalać zamiast z .exe uruchamiać z .jar wydaje mi się to troche lepszym rozwiązaniem ze względu na użytkowników Linuxa

Jednak mam pewne pytanie które powinno znaleźć się w dziale html ale jednak nie ma sensu dzielić tematu więc pytam :D :jak napisać kod który będzie odpowiadał za pobieranie

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez Valtuil Pasjonat (22,460 p.)
Spakuj plik do archiwum i daj linka do niego (href="plik.zip") . Przeglądarka WWW nie jest w stanie wyświetlić archiwa więc rozpoczyna pobieranie.
komentarz 11 kwietnia 2015 przez Pyro Gaduła (4,210 p.)
Dzięki wielkie
+2 głosów
odpowiedź 12 kwietnia 2015 przez cismanek Bywalec (2,620 p.)
Na początek najważniejszy krok: Napisz grę;)

Bo to tak, jakbyś się zastanawiał czy masz sobie kupić najnowsze Audi A8 czy może wybrać coś innego, pomimo, że kasę będziesz miał za kilka lat.

Nie mówię tego złośliwie, po prostu warto na razie skupić się na gierce, a jak już coś będziesz miał, to wtedy skupić się nad pozostałymi aspektami;)
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez Pyro Gaduła (4,210 p.)
Zrezygnowałem jednak z udostępniania wersji Beta na necie namówiłem 2 kolegów i mam teraz 2 beta testerów pozostawiam jednak pytanie Java czy C++
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez Harsay Pasjonat (23,640 p.)

Często to zależy od samej gry. 
Jeżeli prezentuje ona przed wydaniem pewne założenia, bezproblemowość i grywalność to czemu nie. smiley

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 339 wizyt
pytanie zadane 18 sierpnia 2016 w Java przez Serwex Użytkownik (810 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,307 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2017 w Java przez AreeQ Początkujący (290 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 329 wizyt
pytanie zadane 25 października 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez niezalogowany

92,631 zapytań

141,496 odpowiedzi

319,863 komentarzy

62,011 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...