• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zakup programu

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
270 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2015 w Offtop przez michal Mądrala (5,560 p.)
Potrzebuje photoshopa, ale nie zalezy mi na tym by byla to najnowsza wersja tego programu. Znalazlem takie cos na allegro: http://allegro.pl/adobe-photoshop-cs2-ang-win-mac-fvat-nowy-sklep-i5253006397.html. Mam pytanie czy to jest normalna legalna pelna wersja tego programu, pytam poniewaz cena jest okazyjna, a tak jak wspomnialem wersja CS2 mi w zupelnosci wystarczy. Co o tym sądzicie?

7 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez toaspzoo Dyskutant (8,300 p.)
Wygląda na to, że tak
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez Valtuil Pasjonat (22,460 p.)
Z tego co wiem, aktywator do CS2 już nie działa i z tego powodu od jakiegoś czasu Adobe udostępnia uniwersalny klucz, który jako jedyny działa.
komentarz 11 kwietnia 2015 przez michal Mądrala (5,560 p.)
Czyli jeśli dokonam zakupu na tej aukcji to bede mial legalna pelna wersje programu ?
komentarz 11 kwietnia 2015 przez Valtuil Pasjonat (22,460 p.)
Z jednej strony tak, jednak adobe wyłączyło serwery aktywacyjne i nie uruchomisz programu poprzez zakupiony klucz (może, że sprzedają klucz, który jest podawany za darmo). Jedyna korzyść jest wtedy, gdy będziesz chciał użyć programu do celów komercyjnych (np, konkursy).
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)
Najprawdobodobniej jest to legalna wersja. Ostatni sam kupiłem na allegro Photoshop'a tylko, że CS5 i wszystko było w porządku.

Pozdrawiam serdecznie
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez daan Pasjonat (17,640 p.)
Adobe już nie "obsługuje" CS2 i udostępniło pełny pakiet na swojej stronie gdzieś wraz z kluczem do aktywacji :) Zaznaczają jednak, że ta "darmowa" wersja jest jedynie dla użytkowników, który posiadają legalną kopie CS2 ale z powodu wyłączenia aktywacji online nie bedą mogli użyć swojego klucza. Jak będziesz miał legalny klucz do CS2 i ściągniesz PS ze strony Adobe, będziesz ją musiał aktywować uniwersalnym kluczem z ich strony jednak będziesz miał w 100 % legalny produkt :P
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez r00t Mądrala (6,960 p.)
Nie wydawaj kasy niepotrzebnie. Przeciez Adobe rozdaje za darmo ta wersje Photoshopa wystarczy sie tylko zarejestrowac.

Tutaj masz linka:

http://www.redmondpie.com/download-adobe-photoshop-cs2-for-free-legally-while-you-still-can/

Pozdrawiam
komentarz 11 kwietnia 2015 przez daan Pasjonat (17,640 p.)
Ale na swojej stronie wszędzie zaznaczają, że ściągnąć mogą to tylko osoby które zakupiły wersje legalną i posiadają już klucz :) więc tak naprawde nie wiadomo jak to wygląda od strony prawnej :P
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Wydaje się,że tak :) Ale ostrożności nigdy za wiele.
Pozdrawiam
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez michal Mądrala (5,560 p.)
Czyli mam rozumiec ze kupujac na tej aukcji jesli dostane fakture to  mam legalna wersje ?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 307 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2018 w Grafika i multimedia przez mustang123gt Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 148 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 328 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...