• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zakup Photoshopa CC

0 głosów
148 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2018 w Grafika i multimedia przez mustang123gt Nowicjusz (120 p.)
Witam.
Próbowałem zakupić Photoshopa CC. Niestety przy próbie zamówienia wyskakuje błąd
"Niestety wystąpił błąd systemu.

Aby zrealizować zakup natychmiast, skontaktuj się z działem sprzedaży telefonicznej Adobe pod numerem 800 702434 i złóż zamówienie." Przy próbie dodzwonienia się wyskakuje bot który mówi że czynne jest od poniedziałku do piątku.
Zaznaczam że próbowałem złożyć zamówienie z innej przeglądarki, lecz występował ten sam problem.
Jakiś pomysł jak szybciej rozwiązać problem ?

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 2 lutego 2018 przez Jaroslaw Roj Bywalec (2,010 p.)

przecież PS jest już tylko jako abonamentsmiley

komentarz 2 lutego 2018 przez mustang123gt Nowicjusz (120 p.)
No tak. Próbowałem zakupić abonament - Pakiet fotograficzny.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 112 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 131 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2018 w Grafika i multimedia przez xxkondzioxx15 Obywatel (1,350 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 50 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2017 w Grafika i multimedia przez Apiczkens Początkujący (390 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

62,336 zapytań

108,478 odpowiedzi

226,466 komentarzy

35,312 pasjonatów

Przeglądających: 269
Pasjonatów: 16 Gości: 253

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...