• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kwalifikacje zawodowe

Object Storage Arubacloud
+5 głosów
464 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)
Jestem na profilu informatycznym i ciekawi mnie jak poszło wam na egzaminach, ogólnie ze wszystkich lat. Uczyliście się coś, może na farta?

5 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

Jeśli chodzi o egzaminy:

Przed maturą jeden humanista mówi do drugiego: Ty, powatarzałeś coś do egzaminu?

Drugi odpowiada: Tak, będzie dobrze, będzie dobrze ...

A tak na serio to nie miałem jeszcze żadnych egzaminów, ale pisałem konkurs OIG II etap. I bardzo słabo mi poszło, żebym skumał jedno zadanko to bym przeszedł ale się zapętliłem.No i niestety nie przeszedłem.

+1 głos
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez thedaw Obywatel (1,810 p.)
W czerwcu zdaje E12 i powoli zaczynam sobie do niego powtarzać. Szczególnie z tej strony http://egzamin-informatyk.pl/e12-e13-e14-testy-online-egzamin-zawodowy + zeszyty z notatkami z lekcji.
+1 głos
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez Kicany Gaduła (3,220 p.)
W moim przypadku aktualnie kończę profil informatyczny, niestety jestem z tej starej podstawy programowej. Z tym że mogę powiedzieć że umnie zdawanie jak i ogólnie wiedze dot. informatyki i wszystkich dziedzin z nią związanych zawdzięczam wyłącznie zajawce. Która z nocy na noc napędza koło zamachowe. Rozwiązywanie jednego bądź dwóch zagadnień nurtujących dziennie przez pewien dłuższy okres (właśnie oglądam podcast Mirosława Zalenta - Jak osiągnąć sukces zawodowy w branży IT?), może spowodować że żaden test czy egazmin nie sprawi żadnego problemu a pytania które uważane są za trudne przemienią się w śmieszne.
Oraz jak  powyżej wspomniał vetti polecam także rozwiązywanie testów na: egzamin-informatyk.pl
+1 głos
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez MatexQ Bywalec (2,260 p.)
Ja zdawałem w styczniu E12. Powiem wam, że 7-8 pytan powtórzyło się na egzaminie państwowym. Robienie testów dużo daje tak więc polecam wam ćwiczenie :) egzamin zdałem oczywiście :)
komentarz 11 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)
Uczyłeś się z książek?
komentarz 11 kwietnia 2015 przez MatexQ Bywalec (2,260 p.)
Nic się nie uczyłem. Jedynie to co wynosiłem z lekcji i w ciągu tygodnia robiłem testy ze strony Pana Mirosława Zelenta. Dzięki temu 8 pytań na egzamienie zaznaczyłem z marszu :) 8 punktów za darmo :)
komentarz 11 kwietnia 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)
Czyli metodą slight edgową robiąc sobie codziennie po 8 zadań dam radę?
komentarz 11 kwietnia 2015 przez MatexQ Bywalec (2,260 p.)
Zrób sobie codziennie jeden test. Jak nie znasz odpowiedzi to zaznacz to co czujesz, a potem sprawdź poprawną dlaczego tak jest a nie inaczej :)
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Życzę wszystkiem powodzenia :)
Sam żałuję, że nie byłem aż tak świadomy i nie wybrałem technikum.
Jesteście zadowoleni ze swojej szkoły ? Jeśli tak to dlaczego ?
komentarz 11 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)
Wydaje mi się, że nie ma co żałować jeżeli masz prowadzone nauki ścisłe na zadawalającym poziomie, a przykładowo programowania uczysz się sam.

Pozdrawiam.
komentarz 11 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Chodzi o to ze w technikum uczysz sie praktycznych rzezczy.
To jest istotne.
komentarz 11 kwietnia 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)
Ja nie żałuję. Poznałem starszych rówieśników, którzy mi pomagają. Praktyka w technikum jedna z lepszych zalet, które tam mam.
komentarz 11 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Ja od mojej przyszłej szkoły oczekuję tylko teorii - praktyki nauczę się sam.
komentarz 11 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)
Dlatego wybrałbym liceum. :)
komentarz 11 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Właśnie poprzez tą praktykę wybrałbym liceum, szkoda że kiedyś tak nie myślałem

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 908 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 372 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...