• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak zrobic link do własnej strony html tak aby jak kolega ten link wpsiał to dało sie wejść

Object Storage Arubacloud
–7 głosów
4,478 wizyt
pytanie zadane 19 września 2015 w HTML i CSS przez szymon567 Początkujący (340 p.)
Mam strone html i mam taki link jaki jest sam odrazy po zrobieniua chiałbym taki żeby kledzy wpsiali i działało pliss pomóżcie

5 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 19 września 2015 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Chodzi ci o to że chcesz by twoi koledzy widzieli strone stworzoną przez ciebie ?
0 głosów
odpowiedź 19 września 2015 przez Muminek Dyskutant (8,650 p.)

"Link jaki jest zaraz po zrobieniu" zakładam, że zrobiłeś plik na komputerze zapisałeś go dajmy na to index.html... a teraz chciałbyś by go koledzy zobaczyli. W takim przypadku najwygdoniej będzie to udostępnić na serwerze + domena. Na początek proponuje www.cba.pl. Za darmo, krok po kroku wszystkiego się domyślisz intuicyjny panel. Tutaj link do poradnika na ich forum: http://www.cba.pl/forum/viewtopic.php?t=918

0 głosów
odpowiedź 19 września 2015 przez xR Mądrala (6,260 p.)
Najpierw uporządkuj trochę swoje pytanie, stronę możesz umieścić na darmowym hostingu i podrzucić linka znajomym, chociaż nie wiem czy o to Ci chodziło ;)
0 głosów
odpowiedź 19 września 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
komentarz 19 września 2015 przez niezalogowany
Pewnie nie zrozumiał twojej odpowiedzi więc desperat próbuje jeszcze raz ;D
komentarz 19 września 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Raczej nie bo to pytanie zadał 20 minut temu, a mój obszerny komentarz pojawił się 13 minut temu ;)
komentarz 19 września 2015 przez niezalogowany
:| No to to już jest głupota ;)
0 głosów
odpowiedź 19 września 2015 przez tede774 Bywalec (2,650 p.)
Zakładasz sobie konto na hostingu jakimś. Ja korzystam z hostinger.pl, ponieważ wtedy strona jest bez reklam. Nie wiem jak wygląda interface w cba, ale nie powinno być źle skoro sporo osób z niego korzysta. Jak masz hosta, to tam masz utworzone, bądź musisz utworzyć serwer ftp (po prostu szukasz funkcji na swoim koncie hostingowym). Jak masz serwer ftp to możesz na niego wrzucić pliki ze stroną internetową. Nie wiem czy host udostępnia wrzucanie plików przez ich stronę... Ja używam do tego zadania programu FileZilla. Wpisujesz tam ładnie wszystkie dane, które znajdziesz na swoim koncie z hosta i masz dwa okienka. Na lewym jest okienko z twoimi plikami i folderami na komputerze, a na prawym na serwerze ftp. Jak masz już przerzuconą stronę na serwer ftp, to już prawie wszystko... Przydałoby się zadbać o domenę, czyli adres twojej strony. Czyli tłumacząc prosto, to w tej chwili, żeby wejść na stronę trzebaby wpisywać jej ip, a domena nadaje jej nazwę łatwiejszą do zapamiętania, czyli np "wp.pl" itp. Domeny niestety są chyba zawsze płatne, dlatego warto do takiej hobbystycznej strony wybrać darmową subdomenę... Na hostinger.pl jest to dostępne za free... Jak już masz domenę przypisaną do serwera ftp to już można próbować się połączyć.

Z tego co pamiętam to trzeba było chwilę poczekać zanim się utworzyło na hoście serwer ftp... I to wszystko.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,598 wizyt
pytanie zadane 19 września 2015 w HTML i CSS przez szymon567 Początkujący (340 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,803 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia 2016 w PHP przez TheBan Obywatel (1,400 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...