• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z bootowaniem

Object Storage Arubacloud
0 głosów
86 wizyt
pytanie zadane 24 lutego w Sprzęt komputerowy przez Kubixon._ Nowicjusz (120 p.)
Cześć. Generalnie miałem spowolniony komputer, więc postanowiłem go sformatować. Zrobiłem to bez żadnych kombinacji, wyczyszczenie dysków do 0. Przed formatem zgrałem sobie windowsa na pendrive, wrazie jak bym miał jakiś problem. Komputer się na spokojnie wyczyścił. Wszystko było niby w porządku. Po 30 minutach dostałem blue dead screena. Po odpaleniu komputera wyskakuje "Reboot and Select Prosper Boot device or Instert Boot Media in selected Boot device and press a key". Najprostsze rozwiązanie jakie znam (jedyne) to przejść do biosu i zmienić kolejkę boot. Ustawiłem windowsa na 1 miejsce zapisałem. Po kolejnych +- 20 min może 15 znowu, znowu dyski w biosie się po przestawiały. Naprawiłem i znow, tak w kółko. Kompletnie nie mam pojęcia co zrobić w tej sytuacji. Jak coś to jest windows 10. Wszystkie sterowniki ręcznie aktualizowałem, ale wszystkie podobna są najnowsze. Proszę o pomoc

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 lutego przez Osse Dyskutant (7,950 p.)

Spróbuj naprawić bootloader windows :

Naprawa sektora rozruchowego systemu Windows

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 7,323 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 144 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 136 wizyt
pytanie zadane 31 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez Cholewka Początkujący (420 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...