• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

podłączenie drugiego monitora

Object Storage Arubacloud
0 głosów
89 wizyt
pytanie zadane 10 lutego w Sprzęt komputerowy przez xmilo0o Nowicjusz (140 p.)

No więc mam taki problem, że kupiłam drugi monitor i teraz przy podłączaniu go zauwazyłam problem.
Mój komputer ma dwa wejścia HDMI, jedno prowadzi do karty graficznej, a drugie do płyty głównej. Wejscie od karty działa normalnie i obraz sie wyswietla na obu, a to drugie nie działa. Czy jest jakaś opcja zeby podłączyć drugi monitor jakimś innym kablem? Dodam jeszcze, że obok wejscia HDMI na karcie graficznej znajduje sie wejście DP. Czy monitor będzie działał jesli kupie kabel DP i go do niego podłącze?

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 10 lutego przez Gynvael Coldwind Nałogowiec (27,530 p.)
Tak, jeśli podłączysz jeden monitor pod HDMI na karcie graficznej, a drugi na DP na karcie graficznej, to oba monitory będą działać.

Co więcej, pod to złącze DP pewnie możesz podpiąć do 4ch monitorów (chyba, że karta jest archaiczna) za pomocą albo huba DP albo MST (czyli tzw. daisy chainingu monitorów).

Natomiast jak masz włożoną kartę graficzną, to HDMI na płycie głównej jest na 90% nieaktywne.
komentarz 10 lutego przez xmilo0o Nowicjusz (140 p.)

Dziękuje bardzoheart

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 317 wizyt
pytanie zadane 16 października 2022 w Sprzęt komputerowy przez domelcio Użytkownik (960 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 212 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez mctyskie Początkujący (320 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 202 wizyt
pytanie zadane 7 września 2022 w Sprzęt komputerowy przez merfioza Nowicjusz (120 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...