• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ekran wyłącza się sam podczas skręcania kieronicą.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
138 wizyt
pytanie zadane 16 stycznia w Sprzęt komputerowy przez Kexxv Nowicjusz (120 p.)
Ekran wyłącza się sam podczas skręcania kieronicą. Mam kieronicę Logitech dfgt którą mam już 2 lata. Przez te 2 lata podczas grania nic się nie działo lecz w tym tamtym tygodniu zaczął się wyłączać ekran. Dziś zauważyłem że ekran wyłącza się często z pojawieniem się białych pasków kiedy robię zakręty minimum 40 stopni. Mam pytanie czy miał ktoś może tak samo albo wie jak to naprawić ?
komentarz 24 stycznia przez Kexxv Nowicjusz (120 p.)
jedyny błąd jaki się pokazał to SecureAge a błąd to Malicious
komentarz 24 stycznia przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
Heh, to nie błąd, tylko wirus ;)

Na tej stronie możesz przetestować plik pod kątem wirusów na wielu różnych antywirusach. I jeśli tylko jeden AV wykrył coś podejrzanego, to najprawdopodobniej jest to fałszywy alarm.

Chyba będziesz musiał sprawdzić tę kierownicę na innym komputerze (najlepiej z tą samą grą), bo ciężko coś tutaj innego wymyślić. Błędów nie ma, reinstalacja sterowników nic nie dała... może kierownica?
komentarz 25 stycznia przez Kexxv Nowicjusz (120 p.)
Dobra dzieki za pomoc spróbuje ogarnąc i spróbować na innym komputerze
komentarz 25 stycznia przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
Daj znać, jak coś ustalisz. Jestem ciekawy, co powoduje ten dziwny błąd.
komentarz 25 stycznia przez Kexxv Nowicjusz (120 p.)
dobra gdy uda mi się ustalić to napisze

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 2,149 wizyt
pytanie zadane 29 września 2020 w Sprzęt komputerowy przez Ventus Użytkownik (740 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 146 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 687 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2019 w Sprzęt komputerowy przez quarry038 Użytkownik (520 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...