• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wolne działanie systemu windows 10 na laptopie Gmingowym

Object Storage Arubacloud
0 głosów
104 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia w Systemy operacyjne, programy przez faworekpotworek Nowicjusz (120 p.)
Witam posiadam laptopa HP Pavilion Gamin Laptop 15-ec0xx mam 8 GB ramu procesor AMD Razen 5 3550H Karta graficza GeForce GTX 1050 Dysk SSD . A komputer chodzi tragicznie bardzo wolno długi czas oczekiwania na właczenie aplikacji lub menu nie mowiąć o grach . Prosze o pomoc ręce mi opadają

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 stycznia przez whiteman808 Obywatel (1,820 p.)
Sprawdź autostart, programy działające w tle, czy antywirus nie zwalnia komputera, przeskanuj antywirem system, sprawdź w menedżerze zadań zużycie proca, ramu, co ci obciąża komputer najbardziej

U mnie np. przeglądarka mocno zjada zasoby więc pilnuję się z kartami

Czynników może być wiele, podałem Ci to co w pierwszej kolejności bym sprawdził

Jak to nie pomoże to może pokombinuj z przywróceniem systemu

Reinstalka to ostateczność
komentarz 15 stycznia przez faworekpotworek Nowicjusz (120 p.)
Dziękuję ci za odpowiedz . Wczoraj zainstalowałem na nowo system i ponownie to samo jest dużo powrotem programów od HP typu assisent hp smart itp odinstalowuje je i niby to samo w tle zazwyczaj 62 procesy niestety nie znajome mi :(
komentarz 16 stycznia przez j23 Mędrzec (194,920 p.)

Świeżo zainstalowany system nie powinien zamulać, nawet z tymi programami od producenta laptopa. Sprawdź temperatury CPU/GPU w spoczynku i w stresie, stan dysku (CrystalDiskInfo).

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 60 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 7,863 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 284 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...