• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed W losowym momencie monitor przestał być wykrywany a po rozwiązaniu problemu wszędzie w komputerze są błędy.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
90 wizyt
pytanie zadane 18 grudnia 2023 w Sprzęt komputerowy przez Filoz Nowicjusz (120 p.)
zamknięte 23 grudnia 2023 przez Filoz
Mam problem z komputerem. W losowym momencie podczas korzystania z komputera monitor przestał być wykrywany. Kiedy włączyłem z powrotem jedynie włączył się drugi monitor z wieloma błędami o których zaraz napisze. Sprawdziłem kable i odłączyłem drugi monitor żeby skupić się na głównym. Po tym jak zmieniłem kabel to pojawiło się to samo co wcześniej na drugim czyli wiele błędów których pochodzenia nie znam takie jak: brak dzwięku, mniejszy wybór rozdzielczości, niższa rozdzielczość zalecana niż wcześniej która była włączona na początku kiedy urochomiłem komputer, brak przycisku uśpij, gorsza jakość podczas na przykład poruszania kartami (widać rogi podczas poruszania). Prawdopodobnie tych błędów jest jeszcze więcej i wszystkie mają jedną przyczynę którą nie znam. Zaznaczam że mam Widnowsa 10. Proszę o pomoc w znalezieniu przyczyny problemów.
komentarz zamknięcia: Problem sam rozwiązałem.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 20 grudnia 2023 przez phpYourAdmin Nowicjusz (140 p.)
Podaj jak możesz model monitora oraz podstawową specyfikację monitora.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 101 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 103 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 316 wizyt
pytanie zadane 16 października 2022 w Sprzęt komputerowy przez domelcio Użytkownik (960 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...