• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc z programowaniem

Object Storage Arubacloud
+1 głos
607 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2023 w Ogłoszenia, zlecenia przez SuFiT Nowicjusz (130 p.)
Witam,

Poszukuje osoby biegrlej w programowaniu C.

Pracuje nad projektem w ktorym musze zintegrowac gps z urzadzenia bioracego pomiar odleglosci, z aplikacja google maps.

Jest to projekt na studia a poniewaz moje umiejetnosci nie sa wystarczajace, przydalaby sie pomoc.

Oczyscie pomoc bedzie platna i wszystko jest do uzgodnienia.

Osoby chetne prosze o kontakt. Rowniez jak ktos kogos zna i moglby polecic byloby super.

Komponenty ktore bede urzywal sa na bazie arduino.

Z gory dziekuje.
1
komentarz 28 stycznia 2023 przez Jacek0325 Obywatel (1,070 p.)
Cześć,

ja chciałem zwrócić uwagę, że nie używasz polskich ogonków w tekście. Dzięki ich używaniu osoby czytające będą bardziej chciały tobie pomóc.
komentarz 28 stycznia 2023 przez SuFiT Nowicjusz (130 p.)
Szukam pomocy a nie argumentow.. nie uzywam polskich znakow poniewaz mam nie polska klawiature.. I bedac polakiem, mi to nie przeszkadza.. a jezeli Ci to nie odpowiada to wyslij mi maila a nie spamuj pod postem.

Z gory dziekuje za nie pomoc.

 

Pozdrawiam
komentarz 28 stycznia 2023 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Akurat Jacek ma dużo racji! Co do pomocy, być może nie otrzymasz jej tak szybko (nie każdy czyta codziennie to forum, a musi to być ktoś kto nie tylko czyta, ale jeszcze zna ANSI C :)  ).

Jak korzystasz z Arduino to nie musisz się ograniczać tylko do języka C. Może to być także C++ lub Python. Ten ostatni zapewnia dobrą i łatwą integrację z urządzeniami elektronicznymi (oczywiście nie wszystkimi), a stąd jesteś o krok od takich narzędzi jak: Folium, GeoPandas czy NetworkX.

Robisz może coś w rodzaju nawigacji czy zaawansowanego licznika / prędkościomierza do roweru? To jest dosć ciekawy projekt. Jeśli tak, to polecam integrację z serwisami typu Strava.
komentarz 28 stycznia 2023 przez SuFiT Nowicjusz (130 p.)
Dzieki za wskazowke...  Jacek dla mnie nadal nie ma racji.

Co do jezyka to wolalbym C gdyz tylko C pokrywalismy na zajeciach ale C++ tez moga zaakceptowac, gdyz niedaleko pada jablko od jabloni. Co do pythona to nie wiem czy by przeszlo gdyz wogole tego jezyka nie znam.. Ale choiciaz moge powiedziec ze czesc z  programowania byla pokryta prze doswiadczonego programiste gdyz na kursie nie przerobilismy wystartczajaco materialu aby to zrobic.

 

Co do urzadzenai to robie kolo pomiarowe do mierzenia wiekszych odleglosci.

Nie pytaj dlaczego akurat kolo, gdyz sa duzo lepsze urzadzenia ktore to moga robic.  Poprostu taki dostalem projekt gdyz na nic sam nie wpadlem.

Pozdrawiam... I pamietaj ... walcz z nalogami :)
komentarz 28 stycznia 2023 przez Jacek0325 Obywatel (1,070 p.)

@SuFiT,

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto zaoferuje Ci pomoc. Myślę, że mój komentarz nie tworzy przeszkody dla takich osób. Życząc każdemu z nas dobrego rozwoju, napisałem komentarz na forum, a nie prywatnie, ponieważ dzięki temu mamy szansę reagować na nasze wypowiedzi w większym gronie i poznawać różne perspektywy.

komentarz 29 stycznia 2023 przez Oscar Nałogowiec (29,320 p.)

@SuFiT, Możesz też zacząć pisać oprogramowanie sam, a na forum zadawać pytania gdy napotkasz na problemy/wątpliwości. Czy masz już przygotowane środowisko do tworzenia oprogramowania?

Co masz na myśli pisząc "komponenty Arduino"? Soft, jakiś moduły dodatkowe (np. GPS) czy też moduł procka? Nazwanie czegoś arduino jest obecnie "modne", dadzą byle scalak na płytce i już nazywa się modułem Arduino.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 308 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 484 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2016 w Nasze projekty przez niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi 265 wizyt
pytanie zadane 30 grudnia 2019 w Mikrokontrolery przez manager96 Bywalec (2,050 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...