• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gra "Grand Mountain Adventure: Wonderlands" na Steam się nie uruchamia.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
308 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2023 w Systemy operacyjne, programy przez SkiBor4500 Nowicjusz (120 p.)

Witam. Gra po kliknięciu na skrót na pulpicie, albo na steam, nie włącza się, a jedynie przez chwile ładuje się okienko synchronizacji ze steam, potem nic sie nie dzieje, jakbym w ogóle jej nie włączył.

Wymagania sprzętowe tej gry:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 10 64 bit
  • Procesor: 2.0 GHz CPU (Dual Core recommended)
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: OpenGL 4.5
  • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni
  • Karta dźwiękowa: Any
  • Dodatkowe uwagi: Game Controller Recommended

Mój sprzęt:

Intel(R) Core(TM) i5-7400 CPU @ 3.00GHz   3.00 GHz  (cztery rdzenie)

RAM 8GB

64-bitowy system operacyjny, procesor x64 Windows 10

NVIDIA GeForceGTX 1050 Ti

Pytam też o to czy wystarczy zainstalować sterownik OpenGL. Coś mi mówi, że to niewystarczy. 

 

Pozatym wszystkie gry w które grałem od Minecrafta do RDR2 nie wymagały żadnych dodadkowych sterowników, nagle ta wymaga, jestem skonfudowany i zrezygnowany bo próbowałem zainstalować OpenGL według różnych instrukcji i albo się nie udawało, albo gra dalej nie działała.

komentarz 5 stycznia 2023 przez VBService Ekspert (253,340 p.)

Spróbuj sprawdzić w: Podgląd zdarzeń 

Jak korzystać z Podglądu zdarzeń w systemie Windows 10

czy nie ma jakiegoś wpisu (opisu) błędu z tej gry.

komentarz 14 stycznia 2023 przez Ad19am94 Początkujący (440 p.)
edycja 14 stycznia 2023 przez Ad19am94
napisałeś że posiadasz Windows 10, czy to na pewno Windows 10, a nie Windows 10 N.

Jeżeli posiadasz wersje Windows 10 N to włącz Windows media player.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 364 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 362 wizyt
pytanie zadane 3 marca 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Tomasz17 Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 177 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2016 w Offtop przez Skill Użytkownik (910 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...