• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

gry steam z dysku przenośnego

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
338 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2022 w Systemy operacyjne, programy przez Dominik1234567890 Nowicjusz (120 p.)
Witam , moje urządzenie bardzo się zacinało więc postanowiłem zrobić hard reset komputera aby nie stracić wszystkich gier przeniosłem je na dysk przenośny aby wgrać na moje urządzenie po zakończeniu resetu problem polega na tym że nie wiem co zrobić aby steam odczytał to co mam na tym dysku ponieważ nie jest to kopia zapasowa tylko wszystkie pliki gry co muszę zrobić abym nie musiał pobierać tych gier na nowo z góry dziękuję za pomoc
komentarz 3 stycznia 2022 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
W opcji Downloads w ustawieniach masz na górze Steam Libary Folders. Ja mam 3 dyski dodane czasem przerzucam gry i program tylko odświeża.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 3 stycznia 2022 przez wizarddos Nałogowiec (25,130 p.)

Jeżeli komputer ma dostęp do dysku wystarczy dodać do te gry do biblioteki przez ten przycisk na dolnym pasku

Następnie wybieramy "dodaj grę z poza steama" i wybieramy te które nas interesują

komentarz 3 stycznia 2022 przez kolmipilot Obywatel (1,570 p.)
Albo przenieś wszystko z powrotem do biblioteki z zrestartuj steam
komentarz 3 stycznia 2022 przez Dominik1234567890 Nowicjusz (120 p.)

@wizarddos, niestety ja nie mam samej gry tylko wyszstkie pliki gry

i nie da się tego zrobić

komentarz 3 stycznia 2022 przez Dominik1234567890 Nowicjusz (120 p.)

@kolmipilot, a jak to zrobić?

 

komentarz 4 stycznia 2022 przez kolmipilot Obywatel (1,570 p.)

@Dominik1234567890, wyślij mi sreen tego dysku (expolatora)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 361 wizyt
pytanie zadane 3 marca 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Tomasz17 Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,192 wizyt
pytanie zadane 14 września 2015 w Systemy operacyjne, programy przez inny_sub Obywatel (1,120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...