• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

jak mam rozwijac strone?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
152 wizyt
pytanie zadane 19 października 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez juampi Użytkownik (610 p.)
edycja 20 października 2022 przez juampi

Jestem w trakcie tworzenia strony internetowej poswieconej poradnikom zwiazanymi z kostkami rubika. czy powinienem zrobic np 10 poradnikow i robic duze aktualizacje czy raczej menu strone kontaktowa itd oraz np. 3 poradniki, a pozniej dodac wiecej? menu i strona kontaktowa sa juz gotowe. dzk za pomoc smiley

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 20 października 2022 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
wybrane 20 października 2022 przez juampi
 
Najlepsza
Opublikuj to, co już masz, a następnie wrzucaj nowe materiały. Za każdym razem na stronie startowej umieszczaj informację o nowościach. Pomyśl o newsletterze/ liście mailingowej.
1
komentarz 20 października 2022 przez juampi Użytkownik (610 p.)
to moja pierwsza strona i jest ona napisana jedynie w html oraz css. mogbys dac mi link do jakiegos poradnika jak taki newsletter zrobic? bo podejrzewam ze to juz byloby w js lub w php. :)
komentarz 21 października 2022 przez VBService Ekspert (253,340 p.)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 829 wizyt
pytanie zadane 22 października 2022 w Offtop przez juampi Użytkownik (610 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 690 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Amunius Początkujący (280 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 482 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...