• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Windows - problem z aktualizacjami :/

Object Storage Arubacloud
0 głosów
676 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Amunius Początkujący (280 p.)
Witam,

Od jakiegoś czasu u mnie w windowsie aktualizacje się lekko zepsóły :/. Gdy klikam Ustawienia->System->Informacje to tam jest napisane że mam wersje 20H2, a najnowsza to 21H1. A po kliknięciu Ustawienia->Aktualizacje i Zabezpieczenia->Sprawdź aktualizację windows nie widzi żadnych nowych aktualizacji :(. Jeszcze dziwne jest to, że tam na tym dolnym pasku mam ten widżet (nie wiem jak to nazwać :/) pogody, który został dodany ostatnio w najnowszym windowsie, więc już w sumie nie wiem czy mam starego windowsa czy nie. Jeszcze dodam, że kilka miesięcy temu nie wiem czemu automatyczne aktualizacje mi się wyłączyły i od tamtego momentu zawszę aktualizuję sam windowsa poprzez wejście w Ustawienia->Aktualizacje i zabezpieczenia->Sprawdź aktualizacje. Czy jest jakiś sposób aby ustawić automatyczne aktualizacje i abym miał najnowszą wersje windowsa 10?
komentarz 29 czerwca 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Wiesz co,  najlepiej przywróć system do ustawień fabrycznych i od razu zaktualizuj system. Każda aktualizacja ma ogromną liczbę błędów i często mieszają się wzajemnie.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 29 czerwca 2021 przez niezalogowany
komentarz 1 lipca 2021 przez niezalogowany
Restart do ustawień fabrycznych nic tutaj nie da. Usuwa dane użytkownika i ustawienia systemu. Musisz użyć asystenta aktualizacji z głównej strony Microsoftu albo postawić system od nowa.
komentarz 2 lipca 2021 przez Amunius Początkujący (280 p.)
Dzięki za pomoc, już mam windowsa 21H1 :D.
komentarz 2 lipca 2021 przez niezalogowany
Pochwal się jak tego dokonałeś?
komentarz 2 lipca 2021 przez Amunius Początkujący (280 p.)
edycja 2 lipca 2021 przez Amunius
Najpierw z tej strony: https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10
pobrałem taki plik exe który zaktualizował windowsa. Po zaktualizowaniu miałem 21H1. To było bardzo proste :D.
komentarz 2 lipca 2021 przez niezalogowany

Bravo smileyyes

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 8,850 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,102 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 63 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,544 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...