• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przykładowy projekt komercyjny z dokumentacją - ASP.NET

Object Storage Arubacloud
+1 głos
370 wizyt
pytanie zadane 13 października 2022 w C# przez everstudybee Użytkownik (610 p.)
Czy ma ktoś, a może zna np. na GitHub jakiś poprawnie zrobiony projekt ASP.NET ze wszystkimi elementami, który mógłby posłużyć jako wzór pracy inżynierskiej?

W toku nauki mieliśmy poruszane prawie wszystkie elementy projektu, chyba oprócz pisania testów, tworzenia dokumentacji oraz tworzenia i dzielenia na etapy (taski) pracy nad aplikacją. Jednak na żadnym przedmiocie nikt, nigdy nie spiął całej wiedzy i nie przetrenował z nami tego wszystkiego w jednym projekcie. A mnie to dręczy i nie daje spać po nocach  , jak taki kompletny projekt wygląda? Jak wygląda dokumentacja do niego? Stąd moja prośba o udostępnienie takiego projektu, choćby miał to być projekt prostego kalkulatora, ale by zawierał wszystkie te elementy:

    1. Specyfikację projektu na bazie której tworzony jest plan pracy nad aplikacją (przypadki użycia, może coś jeszcze)
    2. Projekt i plan pracy nad aplikacją - podział na taski
    3. Dokumentację projektu - część opisowa
    4. Dokumentację projektu, która tworzy się automatycznie na podstawie odpowiednich komentarzy w kodzie - opisy klas, metod, może jeszcze czegoś
    5. Testy jednostkowe i integracyjne - jak się domyślam logiki biznesowej
    6. Kod aplikacji w sumie nie ma znaczenia, może być najprostszy
    7. Może jeszcze jakieś ważne elementy, o których nawet nie mam pojęcia, a są ważne w profesjonalnym projekcie

Podsumowując, chodzi mi o to, że teraz mam poczucie "amatorszczyzny" w swoim kodowaniu i tworzeniu projektu. Fajnie byłoby mieć taki case, na którym można będzie się wzorować, by dążyć do doskonałości swoich umiejętności.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,022 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2017 w C# przez BloodyNomad Początkujący (310 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 47 wizyt
pytanie zadane 4 marca w C# przez drewienko Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 205 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2023 w C# przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...