• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

MacBook - wolne ładowanie się biurka

Object Storage Arubacloud
0 głosów
210 wizyt
pytanie zadane 9 maja 2022 w Sprzęt komputerowy przez Karson Obywatel (1,000 p.)
Cześć, ostatnio na Macu mam dziwny problem a mianowicie gdy go uruchamiam i loguje się na swoje główne konto, wczytuje mi się dock, mogę otwierać na nim aplikacje ale nie wczytują mi się moje pliki ba biurku, pasek na górze i nie mogę uruchomić spotlight. Próbowałem już reindexowac biurko, potem reindexowalem cały dysk, przeinstalowałem system od nowa ale dalej to samo.

Założyłem nowe konto i się okazuje, że takie wolne wczytywanie występuje tylko na moim głównym koncie. Jeżeli ktoś wie co się może dziać to proszę o pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 maja 2022 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)
komentarz 10 maja 2022 przez Karson Obywatel (1,000 p.)
Próbowałem ale tez nie działa, to co na biurku pojawia się ale z opóźnieniem :/

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 4,234 wizyt
+2 głosów
3 odpowiedzi 609 wizyt
pytanie zadane 13 września 2021 w Offtop przez bicnet Gaduła (4,800 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 227 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2021 w Offtop przez bicnet Gaduła (4,800 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...