• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Migracja na nowe konto Microsoft

Object Storage Arubacloud
0 głosów
155 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2021 w Systemy operacyjne, programy przez alpha.netrunner Gaduła (4,690 p.)
Cześć, założyłem nowe konto Microsoft czy jeżeli na starym koncie usunę swojego laptopa z urządzeń i zaloguję się nim na nowym do licencja cyfrowa Windows 10 się przeniesie automatycznie? Laptop miał oryginalnie preinstalowany system tylko się zalogowałem na nim na swoje konto Microsoft. Jest to wersja OEM więc nie jestem pewny czy jest to wszystko w ogóle potrzebne bo i tak system jest przypisany do płyty głównej ale może się mylę i wolę się upewnić.

A po drugie stare konto założyłem na gmail i czy jeżeli je usunę to w nowym mogę dodać ten adres jako alias?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 17 grudnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,170 p.)
wybrane 19 grudnia 2021 przez alpha.netrunner
 
Najlepsza

https://websetnet.net/pl/how-to-transfer-windows-10-license-to-new-another-computer/

Jeśli masz licencję cyfrową, uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z aktywacją. Musisz najpierw dodać konto Microsoft i połączyć konto z licencją cyfrową na urządzeniu. Po połączeniu konta Microsoft uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z aktywacją, aby ponownie aktywować system Windows 10.

https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/ponowne-aktywowanie-systemu-windows-po-zmianie-sprz%C4%99towej-2c0e962a-f04c-145b-6ead-fb3fc72b6665

To zadziała faktycznie jeśli licencje cyfrową masz przypisaną do konta, a nie do samej maszyny  

+2 głosów
odpowiedź 19 grudnia 2021 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
Nie polecam kont m$ :)
komentarz 19 grudnia 2021 przez alpha.netrunner Gaduła (4,690 p.)
A dlaczego?

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 1,115 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 183 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Bandolero66 Początkujący (260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 502 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Alvancaran Dyskutant (8,160 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...