• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Zmiana oprogramowania / wgrywanie soft'u (takiego co bateria dłużej trzyma)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
286 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2021 w Urządzenia mobilne przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
zamknięte 19 listopada 2021 przez Nabuchadonozor
Witam serdecznie i przepraszam z góry za pewnie głupie pytanie,

otóż dawno już się tym nie zajmowałem i mam teraz problem, kiedyś na telefoni mojej cioci zmieniłem oprogramowanie na inne, które pozwalało jej na to, że bateria trzymała o wiele dłużej, pamiętam hasła takie jak bootloader czy pixel..coś_tam (dawno to było i nie mogę skojarzyć). Teraz pewien Wujas mnie prosi o zmiane oprogramowania na jego telefonie, bo też mu nie trzyma bateria, a pamiętam, że był taki soft co bardzo przedłużał jej żywotność. Problem polega na tym, że szukam informacji w internecie na temat tego, ale nie wiem jakimi słowami się posługiwać, by rozwiązać tą zagadkę. Czy mógłby ktoś mnie pokierować w jakim kierunku szukać, by odnaleźć się kolejny raz w tym wszystkim? Marka telefonu to HTC, model U12 Life.

Dzięki wielkie z góry ;)
komentarz zamknięcia: odpowiedź rek-bod'a

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 18 listopada 2021 przez rek-bod Początkujący (460 p.)
wybrane 19 listopada 2021 przez Nabuchadonozor
 
Najlepsza
Cześć,

Może chodzi Ci o soft pt. "CyanogenMod"?

 

Pozdrawiam
komentarz 19 listopada 2021 przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
Siemanko,

nie chodziło mi do końca o to, ale jednak chętnie go wytestuję, dzięki wielkie!

Również pozdrawiam :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 225 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 515 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 1,617 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...