• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ebay Kleinanzeigen- Błagam o pomoc

Fiszki IT
Fiszki IT
0 głosów
128 wizyt
pytanie zadane 7 września w Bezpieczeństwo, hacking przez milllyxxx Nowicjusz (120 p.)
Witam serdecznie wszystkich użytkowników i błagam o pomoc. Handlowałam drobnym rękodziełem na Ebay kleinanzeigen.  Używałam do tej pory programu NORD VPN żeby móc wystawiać z Polski.  Jednak ostatnio zablokowali mi mimo wszystko moje ogłoszenia.  Nic nie pomaga. Macie jakiś sposób na to? To jedyne moje źródło utrzymania i jestem załamana. Błagam o pomoc.
komentarz 7 września przez Wiciorny Mędrzec (165,520 p.)
zrobić nowe konto i ponownie wystawić, lub wystawiać na innych portalach
Jeśli łamiesz regulamin, masz konsekwencje.
komentarz 7 września przez milllyxxx Nowicjusz (120 p.)
Oni blokują wszystkich,  którzy mają działalność poza terytorium DE. To jedyny portal, który przynosił mi jakiekolwiek dochody.
komentarz 7 września przez Wiciorny Mędrzec (165,520 p.)
To masz 3 wyjścia:
- piszesz o odblokowanie

- zakładasz nowe konto

- godzisz się z tym faktem
komentarz 8 września przez Oscar Pasjonat (19,010 p.)
Jest jeszcze jedna opcja - konsultacja z prawnikiem. Zgodnie z prawem EU wszystkie podmioty z dowolnegho kraju EU mają mieć takie same prawa jak lokalne.
komentarz 8 września przez Wiciorny Mędrzec (165,520 p.)
no tak i nie, tylko na tym eBay masz w regulaminie napisane,  że nie jest dozwolona sprzedaż z rejonów pozakrajowych bez zgody

https://europa.eu/youreurope/business/selling-in-eu/selling-goods-services/provide-services-abroad/index_pl.htm

wiec w jakis sposób konto musiało naruszyc regulamin
1
komentarz 8 września przez Oscar Pasjonat (19,010 p.)
Dlatego proponuje konsultację z prawnikiem, a nie od razu pozwanie ich do sądu. Regulamin nie może być sprzeczny z prawem.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 4 dni temu przez fulbi Użytkownik (960 p.)
Zainstaluj darmowe rozszerzenie "hola better internet", dzieki niemy masz do dyspozycji darmowe VPN. Powinno dzialac w PL. Ewentualnie moge pomoc Ci w zalozeniu konta na kleinanzeige. Napisz szczegoly na priv.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 86 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2020 w C i C++ przez tymek112 Użytkownik (890 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 83 wizyt
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o poprawną pisownię i czytelne formatowanie tekstu.Kompozycja

84,706 zapytań

133,512 odpowiedzi

295,904 komentarzy

55,988 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...