• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ebay Kleinanzeigen- Błagam o pomoc

0 głosów
153 wizyt
pytanie zadane 7 września w Bezpieczeństwo, hacking przez milllyxxx Nowicjusz (120 p.)
Witam serdecznie wszystkich użytkowników i błagam o pomoc. Handlowałam drobnym rękodziełem na Ebay kleinanzeigen.  Używałam do tej pory programu NORD VPN żeby móc wystawiać z Polski.  Jednak ostatnio zablokowali mi mimo wszystko moje ogłoszenia.  Nic nie pomaga. Macie jakiś sposób na to? To jedyne moje źródło utrzymania i jestem załamana. Błagam o pomoc.
komentarz 7 września przez Wiciorny Mędrzec (177,410 p.)
zrobić nowe konto i ponownie wystawić, lub wystawiać na innych portalach
Jeśli łamiesz regulamin, masz konsekwencje.
komentarz 7 września przez milllyxxx Nowicjusz (120 p.)
Oni blokują wszystkich,  którzy mają działalność poza terytorium DE. To jedyny portal, który przynosił mi jakiekolwiek dochody.
komentarz 7 września przez Wiciorny Mędrzec (177,410 p.)
To masz 3 wyjścia:
- piszesz o odblokowanie

- zakładasz nowe konto

- godzisz się z tym faktem
komentarz 8 września przez Oscar Pasjonat (19,350 p.)
Jest jeszcze jedna opcja - konsultacja z prawnikiem. Zgodnie z prawem EU wszystkie podmioty z dowolnegho kraju EU mają mieć takie same prawa jak lokalne.
komentarz 8 września przez Wiciorny Mędrzec (177,410 p.)
no tak i nie, tylko na tym eBay masz w regulaminie napisane,  że nie jest dozwolona sprzedaż z rejonów pozakrajowych bez zgody

https://europa.eu/youreurope/business/selling-in-eu/selling-goods-services/provide-services-abroad/index_pl.htm

wiec w jakis sposób konto musiało naruszyc regulamin
1
komentarz 8 września przez Oscar Pasjonat (19,350 p.)
Dlatego proponuje konsultację z prawnikiem, a nie od razu pozwanie ich do sądu. Regulamin nie może być sprzeczny z prawem.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 13 września przez fulbi Obywatel (1,010 p.)
Zainstaluj darmowe rozszerzenie "hola better internet", dzieki niemy masz do dyspozycji darmowe VPN. Powinno dzialac w PL. Ewentualnie moge pomoc Ci w zalozeniu konta na kleinanzeige. Napisz szczegoly na priv.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 97 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2020 w C i C++ przez tymek112 Użytkownik (910 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 84 wizyt
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

85,242 zapytań

134,056 odpowiedzi

297,249 komentarzy

56,332 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...