• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak wifi w routerze

Object Storage Arubacloud
0 głosów
149 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Kosiash Nowicjusz (120 p.)
Zmieniłem internet z ADSL na Acces Point jeśli dobrze to nazywam (łącze poprzez antenę).Związku z tym mam do dyspozycji router  Asus  n14u, który  podpiąłem do niego acces pointa przez rj 45 i internet działa na komputerze, ale nie mogę wejść ani na stronę konfiguracyjną routera, ani używać Wi-fi (dioda nie podświetla się, czy mryga). Na starym adsl działał poprawnie. Zastanawiam się, czy ten router nadaje się do tego typu łącza.

Mam też drugi router tp link tl mr3220 z wejściem WAN i tam normalnie działało przez dwa tygodnie, dopóki wczoraj coś się nie sknociło nagle i nie mogę wejść na konfiguracyjną stronę ani przeglądać internetu ( w prawym dolnym rogu ikonka monitora z żółtym wykrzyknikiem). Jakie kroki powinienem poczynić przed ewentualnym zakupem nowego routera.
komentarz 13 sierpnia 2021 przez Pawel1995 Gaduła (3,810 p.)
Pytanko kontrolne zobaczyłeś z jakiej puli ci adres przydzielił i na taki adres (wiadomo tylko z końcówką routera) wszedłeś??

 

Ja bym jeszcze zresetował do ustawień fabrycznych i wszedł ręcznie go skonfigurować.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

–1 głos
3 odpowiedzi 457 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 151 wizyt
pytanie zadane 2 października 2021 w Sieci komputerowe, internet przez chillin Nowicjusz (200 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 302 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...