• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Sieć internetowa - brak WiFi

Object Storage Arubacloud
0 głosów
150 wizyt
pytanie zadane 2 października 2021 w Sieci komputerowe, internet przez chillin Nowicjusz (200 p.)
Witam!
Mam problem z siecią WiFi. Wcześniej internet działał bez zarzutów za pomocą Wifi, od pewnego czasu komputer przestał mi pokazywać w ogole możliwość połączenia przez Wifi.

Próbowałam znaleźć jakieś rozwiązanie na ten temat ale niestety sie nie udało. Postanowiłam też wyczyścić komputer i zresetować do ustawień początkowych (także przeinstalowałam system Win10).
 Po tym wszystkim komputer nadal nie pokazuje mi karty WIFI :/.
Czy miał ktoś podobny problem albo wie co powinnam zrobić? Bardzo proszę o pomoc!

W połączeniach sieciowych pokazuje tylko sieci:
- ethernet karta Realtek PCIe FE Family Controler
- Połączenie sieciowe Bluetooth

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 2 października 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,150 p.)
Laptop, czy stacjonarny.
Kiedy nastąpił problem z wi-fi, czy było spięciem, czy widzi karte w systemie?
Restart DNS, Routera, przywrócenie fabrycznych konfiguracji nie pomogło? ( zarówno w windowsie, jak i routerze ) ?
Czy sieć widoczna jest przez inne urządzenia i jest połączenie?

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 238 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 242 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 406 wizyt

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...