• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pierwsze kroki w Backendzie- mała apka w Express

Object Storage Arubacloud
+1 głos
93 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2021 w Nasze projekty przez KopfSzmercen Bywalec (2,870 p.)
Czołem Forumowicze. Na wakacje miałem plan żeby nauczyć się backendu. Właśnie skończyłem moją pierwszą aplikację w Node z użyciem Express. Nie jest ona dobrze zrobiona, czego jestem świadom, ale ucząc się na własnych błędach postaram się w przyszłości ich unikać. Niemniej jednak aplikacja jakoś działa więc chciałbym się nią podzielić, można poklikać, wyłapać jakieś błędy których ja nie jestem świadom i których nie zauważyłem.

Jest to dziennik elektroniczny z panelem dla nauczycieli i dla uczniów. Jako nauczyciel można założyć konto (bez weryfikacji maila dla ułatwienia), dodać klasy, uczniów, dawać im oceny, edytować je i usuwać. Jako uczeń można się zalogować przez kod wygenerowany w panelu nauczyciela i widoczny w szczegółach uczniów pod tabelką.

Do już utworzonego konta nauczyciela można się zalogować mailem: teacher1@t.pl   hasło: teacher1

Jako uczeń za pomocą kodów:  b1124996fa    4b4470ef30

Oto link do aplikacji: https://calm-citadel-75641.herokuapp.com/

A tutaj kod jakby ktoś chciał zajrzeć: https://github.com/KopfSzmercen/OnlineGradebook

Oczywiście jest to dopiero mój pierwszy projekt, bezpieczeństwo jest minimalne, więc podkreślam żeby pod żadnym pozorem nie podawać prawdziwych wrażliwych danych/haseł/maili ponieważ nie gwarantuję bezpieczeństwa danych i z tego powodu nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualny ich wyciek.

Czasem trzeba chwilkę poczekać na wczytanie strony ze względu na Dyno na Heroku które w wersji free po 30 minutach bez aktywności się usypia.

Pozdrawiam serdecznie :)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+7 głosów
2 odpowiedzi 328 wizyt
+5 głosów
2 odpowiedzi 244 wizyt
pytanie zadane 14 lutego w Nasze projekty przez Piotrek2713 Mądrala (5,380 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 257 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...