• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mała apka- wizualizacja algorytmów sortowania

Fiszki IT
Fiszki IT
+7 głosów
176 wizyt
pytanie zadane 21 lutego w Nasze projekty przez KopfSzmercen Bywalec (2,560 p.)
Cześć. Chciałbym się z Wami podzielić małą aplikacją internetową która miała stanowić jakiś projekt roboczy do nauki TypeScript, ale jak już skończyłem to zauważyłem że nawet nie wygląda to źle a zawsze jakiś feedback jest cenny. Samo robienie tej apki dało mi dużo frajdy i planowałbym zrobić podobną od nowa pewnie już na wakacjach dodając więcej algorytmów i ogólnie poprawiając błędy czy niedociągnięcia. Jeśli ktoś miałby sugestie, uwagi bardzo bym docenił podzielenie się nimi :) Co do designu, nie jest to moja najlepsza strona, ale starałem się to jako tako zaprojektować wizualnie, dodałem również motyw ciemny jeżeli ktoś lubi. Sama aplikacja pisana w TypeScript (chociaż to pierwszy raz i dopiero zaczynam uczyć się jak w pełni wykorzystywać zalety tego języka), SASS i oczywiście HTML. Użyłem również Font Awesome (może trochę niepotrzebnie) do paru ikon. Wszystko zbundlowane Webpackiem. Starałem się żeby dobrze to wyglądało na urządzeniach mobilnych.

Link do strony:  https://kopfszmercen.github.io/Sorting-Visualization/

Oraz do kodu: https://github.com/KopfSzmercen/Sorting-Visualization

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 22 lutego przez niezalogowany

Witam!

Strona jest naprawdę dobra. Tylko jedna uwaga, kiedy scrolluję na dół to strona się kończy, ale jeden przycisk nie jest w pełni widoczny. Przesyłam zdjęcie:

komentarz 22 lutego przez KopfSzmercen Bywalec (2,560 p.)
edycja 22 lutego przez KopfSzmercen
Dzięki za wytropienie błędu, postaram się to naprawić :)

Edit: zmieniłem trochę margin, jeśli dalej są problemy to proszę podaj viewport Twojego urządzenia, może to jakoś mi pomoże
+1 głos
odpowiedź 26 lutego przez niezalogowany

Jest Dobrze yes Nie przestawaj się Uczyć smiley

Powodzenia wink

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 41 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 318 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 44 wizyt
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o poprawną pisownię i czytelne formatowanie tekstu.Kompozycja

84,762 zapytań

133,562 odpowiedzi

296,000 komentarzy

56,018 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...