• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Windows usunął pliki z pulpitu.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
204 wizyt
pytanie zadane 3 czerwca 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Jajestem Użytkownik (670 p.)
edycja 3 czerwca 2021 przez Arkadiusz Waluk
Witam, przedwczoraj zaktualizowałem Windows 7 do 10 i wszystko było dobrze wieczorem wyłączyłem komputer po włączeniu go rano pulpit miał czarną tapetę i nie było żadnego folderu u pliku na pulpicie tylko skróty do przeglądarki i innych programów nieregularnie tak jak były na pulpicie. Próbowałem cofnąć system znowu do 7 lecz pliki nie wróciły nie ma żadnego innego punktu przywracania. Próbowałem programem easeUs odzyskać moje pliki lecz po odzyskaniu ich nie nie da się ich otworzyć żadnego zdjęcia ani dokumentów exel czy word ani PDF i zip. Co można jeszcze zrobić by odzyskać te pliki? Proszę o pomoc z góry dziękuje.
komentarz 3 czerwca 2021 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
A nie ma katalogów z backupem USER\DESKTOP ?
komentarz 3 czerwca 2021 przez Jajestem Użytkownik (670 p.)
W którym miejscu jest ten katalog?  Czy chodzi że poprzednie wersje po kliknięciu we właściwości bo tam niczego nie ma właśnie też żadnego punktu z dnia poprzedniego.
komentarz 3 czerwca 2021 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
W katalogach z plikami do migracji. Oldversion czy coś takiego lub z cyferkami.
komentarz 3 czerwca 2021 przez Jajestem Użytkownik (670 p.)
Cofnąłem system znowu do 7 i nie ma już tego folderu. A na 10 był pusty bo tez tam sprawdzałem.
komentarz 3 czerwca 2021 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
To raczej popij wodą. Robi zawsze się backup przed migracją, formatem itp. A tak w ogóle to nie trzyma się ważnych plików na pulpicie i w tych windosowskich katalogach jak dokumenty, zdjęcia itd. Najlepiej na oddzielnej partycji i porobić skróty.

Próbuj programami do odzyskiwania danych, jak nie nadpisał to spora szansa, że odzyskasz.

Poszukaj jeszcze czy nie ma jakiegoś oldusers itp. Może użytkownik istnieje gdzieś tam.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 635 wizyt
pytanie zadane 21 października 2021 w Systemy operacyjne, programy przez KFC Użytkownik (610 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 572 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 798 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...