• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak zrobić bota do przeglądarki?

–2 głosów
331 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2021 w Bezpieczeństwo, hacking przez TOEMAD31 Nowicjusz (140 p.)
Siemka chcialbym zrobic bota do pewnej strony w internecie o nazwi gam*hag by w strefie tv samo odpalaly mi sie reklamy? Jak bym miał to zrobic i przy użyciu czego?
1
komentarz 1 czerwca 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)
Python się do tego nada, a w internecie jest masa poradników jak zrobić coś takiego, najprawdopodobniej będziesz musiał zrobić funkcję która wywoła jakiś element na stronie a następnie po jakimś colldownie, zrobi to ponownie

5 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2021 przez ::{}:: Gaduła (3,910 p.)
edycja 2 czerwca 2021 przez ::{}::

Pierwsze co warto zrobić to wyłączyć capsa pisząc tytuł posta cheeky. Do wyboru masz właściwie dwie opcje, Autohotkey lub Python, również bardzo przydatny jest język angielski, od niego powinieneś zacząć.

W Autohotkeyu wystarczy zrobić, aby naciskało na odpowiednie koordynaty z wyznaczonym czasem oczekiwania od poprzedniego kliknięcia, z Pythonem jest bardzo podobnie, musisz użyć PyAutoGui jeśli sie nie myle

komentarz 10 czerwca 2021 przez jaworowicz Użytkownik (780 p.)
Uproszczone AHK jest w dodatkach do przeglądarki typu "makro" ;) nagrywa się pętle gdzie ma klikać i działa. Trzeba poświęcić chwilę na nagranie makra, ale potem działa już całkiem samo.
+2 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2021 przez VBService VIP (144,010 p.)
1
komentarz 1 czerwca 2021 przez Wiciorny Mędrzec (196,740 p.)
też o tym pomyślałem, można nawet zautomatyzować odpalanie ... dzienne/tygodniowe/godzinowe przy pomocy jenkinsa :) i ustawić odpowiednio joby.
+2 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2021 przez argeento VIP (109,260 p.)

Jeśli znasz JS-a, Puppeteer świetnie się nada

komentarz 3 czerwca 2021 przez rafal.budzis Maniak (66,040 p.)

lub cypress ;) 

+1 głos
odpowiedź 9 czerwca 2021 przez xazax24 Nowicjusz (160 p.)
Ja pisałem skrypty automatyzujące działania w przeglądarce za pomocą JavaScriptu i dodatku Greasemonkey do przeglądarki Firefox (lub Tampermonkey dla Chrome).
0 głosów
odpowiedź 9 czerwca 2021 przez cieros Początkujący (300 p.)
Python będzie do tego idealny. Sam robiłem bota do przeglądarki w Pythonie, z użyciem bib. Selenium. Bardzo prosty w obsłudze, jeżeli nie znasz Pythona to jest pełno poradników, czy to na YT, czy na różnych blogach/forach

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 141 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2021 w Python przez Fut_techs Początkujący (420 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 154 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2018 w PHP przez niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi 538 wizyt

86,448 zapytań

135,207 odpowiedzi

300,348 komentarzy

57,196 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...