• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak zrobić bota do przeglądarki?

VPS Starter Arubacloud
–3 głosów
1,067 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2021 w Bezpieczeństwo, hacking przez TOEMAD31 Nowicjusz (130 p.)
Siemka chcialbym zrobic bota do pewnej strony w internecie o nazwi gam*hag by w strefie tv samo odpalaly mi sie reklamy? Jak bym miał to zrobic i przy użyciu czego?
1
komentarz 1 czerwca 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)
Python się do tego nada, a w internecie jest masa poradników jak zrobić coś takiego, najprawdopodobniej będziesz musiał zrobić funkcję która wywoła jakiś element na stronie a następnie po jakimś colldownie, zrobi to ponownie

5 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2021 przez niezalogowany

Jeśli znasz JS-a, Puppeteer świetnie się nada

komentarz 3 czerwca 2021 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)

lub cypress ;) 

+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2021 przez ::{}:: Gaduła (3,890 p.)
edycja 2 czerwca 2021 przez ::{}::

Pierwsze co warto zrobić to wyłączyć capsa pisząc tytuł posta cheeky. Do wyboru masz właściwie dwie opcje, Autohotkey lub Python, również bardzo przydatny jest język angielski, od niego powinieneś zacząć.

W Autohotkeyu wystarczy zrobić, aby naciskało na odpowiednie koordynaty z wyznaczonym czasem oczekiwania od poprzedniego kliknięcia, z Pythonem jest bardzo podobnie, musisz użyć PyAutoGui jeśli sie nie myle

komentarz 10 czerwca 2021 przez jaworowicz Użytkownik (800 p.)
Uproszczone AHK jest w dodatkach do przeglądarki typu "makro" ;) nagrywa się pętle gdzie ma klikać i działa. Trzeba poświęcić chwilę na nagranie makra, ale potem działa już całkiem samo.
+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2021 przez VBService Ekspert (251,210 p.)
1
komentarz 1 czerwca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
też o tym pomyślałem, można nawet zautomatyzować odpalanie ... dzienne/tygodniowe/godzinowe przy pomocy jenkinsa :) i ustawić odpowiednio joby.
+1 głos
odpowiedź 9 czerwca 2021 przez xazax24 Nowicjusz (160 p.)
Ja pisałem skrypty automatyzujące działania w przeglądarce za pomocą JavaScriptu i dodatku Greasemonkey do przeglądarki Firefox (lub Tampermonkey dla Chrome).
0 głosów
odpowiedź 9 czerwca 2021 przez cieros Początkujący (300 p.)
Python będzie do tego idealny. Sam robiłem bota do przeglądarki w Pythonie, z użyciem bib. Selenium. Bardzo prosty w obsłudze, jeżeli nie znasz Pythona to jest pełno poradników, czy to na YT, czy na różnych blogach/forach

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 533 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2021 w Python przez Fut_techs Początkujący (420 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 196 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2018 w PHP przez niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi 812 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...