• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Darmowy laptop?

Object Storage Arubacloud
–4 głosów
507 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez Kochany 1337 Użytkownik (860 p.)
Hejka, jestem w szpitalu bez kasy, i wiecie może gdzie mogę znaleźć ludzi którzy oddają starsze laptopy etc za darmo?

Chce komputer do pisania html js i CSS

Chce zarobić kasę na małych projektach stron www

Bo obecnie nie mam nic, nawet jak stąd wyjdę to nie mam się gdzie podziać
komentarz 7 kwietnia 2021 przez reaktywny Nałogowiec (41,090 p.)
Może po wyjściu ze szpitala, przygarną cię w Budce z Lodami :)

 

Darmowe laptopy czasami są w serwisach z ogłoszeniami: OLX, Lento, Sprzedajemy oraz Gumtree.

2 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,370 p.)
Tak nagle nie masz się gdzie podziać? Do tej pory żyłeś? Generalnie to nie jest forum na tego typu tematy, które kolejny raz poruszasz... zresztą, jesteś w szpitalu i  też sam fakt tego że życie nie zaczęło się u Ciebie nagle w szpitalu i do tej pory było, więc będzie po jego wyjściu
+2 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2021 przez mambo96 Nowicjusz (220 p.)
Na OLX istnieje sekcja oddam za darmo lub na FB Marketplace.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 151 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 623 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2021 w Hostingi, domeny, usługi przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 676 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2021 w Hostingi, domeny, usługi przez remoh Początkujący (390 p.)

92,595 zapytań

141,444 odpowiedzi

319,717 komentarzy

61,980 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...