• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gdzie mogę dodać link swojej strony?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
929 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2021 w Inne języki przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)

Cześć. Na kursie seo dowiedziałem się, że aby moja strona wgl miała jakieś znaczenie dla robotów googla to wpierw muszę dodać jej link na jakąś inną stronę. Miałem to za dość łatwe zadanie, ale teraz widzę pewien problem. Patrzę na różnego rodzaju fora gdzie mógłbym dodać post, lub wykupić reklamę - tam wszystkie linki mają atrybutt nofollow. Macie jakieś pomysły?

komentarz 17 marca 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Pomysł mam jeden- darować sobie. Skup się na stronie i na jakości zawartości. Druga kwestia to pozyskanie klientów. Czyli zwykły marketing. Tu możesz wykupić reklamy, udzielać się w social mediach czy reklamować się na forach. Jak będą klienci to i strona będzie pozycjonowana.
komentarz 17 marca 2021 przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
Nie jest to strona ogólnego tematu tylko dla konkretnej społeczności (gracze), więc nawet jeśli będzie dużo wyświetleń to będą to tylko stosunkowo duże liczby, w kontekście ogólnym nie będzie to dużo.

Druga sprawa: jest to dość specyficzny temat strony, gdzie u każdej tego typu witrynie (ogromna) liczba wyświetleń pochodzi bezpośrednio z wyszukiwarki google.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 152 wizyt
pytanie zadane 11 września 2018 w Sieci komputerowe, internet przez luna22 Obywatel (1,420 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 217 wizyt
pytanie zadane 18 września 2018 w Sieci komputerowe, internet przez luna22 Obywatel (1,420 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 235 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...