• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Tor się popsuł

Object Storage Arubacloud
–1 głos
155 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Niepokonana7999 Bywalec (2,270 p.)
zamknięte 1 lutego 2021 przez Niepokonana7999

Dzień dobry

Proszę o pomoc, bo głupi TOR się popsuł.

https://imgur.com/a/tq854sg

Jak to naprawić? Tak samo z siebie się stało. Tj. domyślam się, ale boję się, że popsuję jeszcze bardziej. Czy takie błędy są normalne na Win 10? Ja wiem, że TOR źle działa na Windowsie i powinnam używać do tego celów Linuxa, ale boję się go instalować. 

komentarz zamknięcia: no otrzymałam odpowiedź, ale w formie komentarza, więc nie mogę jej uznać za najlepszą :/
komentarz 1 lutego 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)

boję się go instalować. 

to nie instaluj , korzystanie z TOR jest na własną odpowiedzialność 

komentarz 1 lutego 2021 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)

@Niepokonana7999,

to ciekawe co piszesz, bo ja akurat bałbym się instalować Windows...

komentarz 1 lutego 2021 przez Niepokonana7999 Bywalec (2,270 p.)

@Wiciorny, Nie, chodzi mi, że się boję zainstalować Linuxa. Jak przestawić ustawienia, żeby TOR znowu działał?

komentarz 1 lutego 2021 przez Niepokonana7999 Bywalec (2,270 p.)
@manjaro

Z perspektywy bezpieczeństwa ja się zgadzam, chodzi o to, że ze mnie żadna informatyczka i ja po prostu nie ogarniam, jak się to robi, więc wolę się za to nie zabierać.
komentarz 1 lutego 2021 przez Niepokonana7999 Bywalec (2,270 p.)
Tj. ja umiem korzystać z TORa, mam go od ponad roku czy dłużej i wiem, jak się go używa, tylko mi się popsuł, a wczoraj jeszcze działał.
komentarz 1 lutego 2021 przez Niepokonana7999 Bywalec (2,270 p.)
Dzięki za pomoc <3

Wprawdzie TOR się naprawił samoistnie po zrestartowaniu komputera (chyba), ale dzięki za link, następnym razem go użyję, jak TOR znowu będzie się psuć.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 371 wizyt
pytanie zadane 29 kwietnia 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Programator6909 Użytkownik (780 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 365 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2017 w Systemy operacyjne, programy przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 174 wizyt
pytanie zadane 16 czerwca 2023 w Sprzęt komputerowy przez Dziewczyna Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...