• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mam problem z error CS1001 i nie wiem z jakiego powodu on występuje

0 głosów
821 wizyt
pytanie zadane 21 grudnia 2020 w C# przez Pax Nowicjusz (140 p.)
using System.Collections;
using System.Collections.Generic;
using UnityEngine;
using static.Vector3;
using static.Quaternion;

public class NewBehaviourScript : MonoBehaviour
{
    public WheelCollider WheelPP;
    public WheelCollider WheelLP;
    public WheelCollider WheelPT;
    public WheelCollider WheelLT;
    
    public GameObject PP;
    public GameObject LP;
    public GameObject PT;
    public GameObject LT;
    
    public float topSpeed = 250f;
    public float maxTorque = 200f;
    
    private float Foward;
    private float Turn;
    private float Brake;
    private Rigidbody rb;
    
    // Start is called before the first frame update
    void Start()
    {
        rb = GetComponent<Rigidbody>();
    }

    // Update is called once per frame
    void FixedUpdate()
    {
       Foward = Input.GetAxis("Vertical");
       Turn = Input.GetAxis("Horizontal");
       Brake = Input.GetAxis("Jump");
       
       WheelPP.steerAngle = maxSteerAngle = Turn;
       WheelLP.steerAngle = maxSteerAngle = Turn;
       
       currentSpeed = 2 * 22 / 7 * WheelLT.radius * WheelLT.rpm * 60 / 1000;
       
       if(currentSpeed < topSpeed)
       {
           WheelLT.motorTorque = maxTorque * Foward;
           WheelPT.motorTorque = maxTorque * Foward;
       }
       
       WheelLT.brakeTorque = maxBrakeTorque * Brake;
       WheelPT.brakeTorque = maxBrakeTorque * Brake;
       WheelLP.brakeTorque = maxBrakeTorque * Brake;
       WheelPP.brakeTorque = maxBrakeTorque * Brake;
           
    }
    void Update()
    {
        Quaternion lpq;
        Vector lpv;
        WheelLP.GetWorldPose(out lpv,out lpq);
        LP.transform.position = lpv;
        LP.transform.position = lpq;
        
        Quaternion ltq;
        Vector ltv;
        WheelLP.GetWorldPose(out ltv,out ltq);
        LT.transform.position = ltv;
        LT.transform.position = ltq;
        
        Quaternion ppq;
        Vector ppv;
        WheelLP.GetWorldPose(out ppv,out ppq);
        PP.transform.position = ppv;
        PP.transform.position = ppq;
        
        Quaternion ptq;
        Vector ptv;
        WheelLP.GetWorldPose(out ptv,out ptq);
        PT.transform.position = ptv;
        PT.transform.position = ptq;
     }  
        
}

 

komentarz 21 grudnia 2020 przez Pax Nowicjusz (140 p.)
Ale którego, raczej wszystkie potrzebne są dane
komentarz 22 grudnia 2020 przez piotrsz109 Stary wyjadacz (13,730 p.)
A gdzie zadeklarowane maxSteerAngle i maxBrakeTorque?
komentarz 22 grudnia 2020 przez Pax Nowicjusz (140 p.)
Według mnie nie musi być chyba zadeklarowane.
komentarz 22 grudnia 2020 przez Pax Nowicjusz (140 p.)
Czy powinno być?
komentarz 24 grudnia 2020 przez piotrsz109 Stary wyjadacz (13,730 p.)
Każda zmienna powinna być zadeklarowana

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

93,741 zapytań

142,677 odpowiedzi

323,294 komentarzy

63,323 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...