• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

FB Messenger

Object Storage Arubacloud
0 głosów
453 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Marcin0000 Nowicjusz (120 p.)
Mam pytanie czy jest możliwość kontaktowania się przez FB lub messenger tak by tego nikt nie widział tylko zainteresowani. Tajne konwersacje nie ponieważ gdy zalogujemy sie na innym urządzeniu mobilnym widzimy całą korespondencje na leif. Może ktoś coś podpowie lub wskaże gdzie szukać. Pozdrawiam
komentarz 17 grudnia 2020 przez Whiskey_Taster Pasjonat (15,610 p.)
Co rozumiesz przez "tak, by tego nikt nie widział tylko zainteresowani"? Zwykle, gdy z kimś piszemy, to nikt inny tego nie widzi, więc wytłumacz nam proszę, o co Ci konkretnie chodzi.
komentarz 17 grudnia 2020 przez Marcin0000 Nowicjusz (120 p.)
Tak żeby nie było tego widać po wyjściu z rozmowy i nie było historii lub gdzie to znaleźć w historii. Może jest jeszcze gdzieś taka opcja bo nie potrafię ją znaleźć.
komentarz 17 grudnia 2020 przez Whiskey_Taster Pasjonat (15,610 p.)
W takim razie opcje są dwie. Albo usuwasz na bieżąco u siebie, wtedy Twój rozmówca także tak postępuje, albo używacie czegoś takiego jak "Tryb znikających wiadomości". Działa to na zasadzie, że po wyjściu z rozmowy wiadomości same są usuwane, nie ma możliwości powrotu do tego, co ktoś napisał, jeśli z niej się wyjdzie. Jest to również u każdego z osobna, to jest wyjście jednej osoby nie sprawi, że stracisz dostęp do tego, co ta osoba napisała.

Tryb ten można znaleźć w ustawieniach rozmowy z daną osobą na Messengerze, nie wiem jak na komputerze.
komentarz 18 grudnia 2020 przez Marcin0000 Nowicjusz (120 p.)
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie czy te znikające wiadomości można używać przy zablokowanym użytkowniku.
komentarz 18 grudnia 2020 przez Whiskey_Taster Pasjonat (15,610 p.)
Wątpię. Nigdy takiej kombinacji nie próbowałem. Wydaje mi się, że zablokowanie rozmówcy uniemożliwia odbieranie od niego korespondencji.
komentarz 21 grudnia 2020 przez Marcin0000 Nowicjusz (120 p.)
Dzięki za odpowiedz.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 205 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 682 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2022 w Sieci komputerowe, internet przez alpha.netrunner Gaduła (4,740 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 3,827 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2022 w Sieci komputerowe, internet przez Haxiu Nowicjusz (190 p.)

92,620 zapytań

141,471 odpowiedzi

319,796 komentarzy

62,002 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...