• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

podłączenie drugiego monitora

Object Storage Arubacloud
0 głosów
288 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez KACP3R3Kpl Nowicjusz (240 p.)
Witam, chce podłączyć drugi monitor do komputera tylko sprawa wygląda tak że nie wiem czy to będzie działać iz mam karte graficzną nividie geforce 1050ti i ona ma jedno wejscie hdmi pod które jest juz podłączony jeden monitor i zostaje jeszcze wejscie dvi a ten drugi monitor posiada vga to czy gdy kupie przejsciowke z vga na dvi i podłącze to czy to będzie działać?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 21 listopada 2020 przez Artur Koniec Gaduła (3,670 p.)
wybrane 21 listopada 2020 przez KACP3R3Kpl
 
Najlepsza
Myślę że tak, ale miej na uwadze że takie przejściówki mogą np. niezbyt dobrze działać z linuxem. Linux oferuje mi największą rozdzielczość dla monitora 1024x768 mimo że monitor jest 1920x1080. Oczywiście wszystko idzie ogarnąć w terminalu za pomocą xrandr :)
komentarz 21 listopada 2020 przez KACP3R3Kpl Nowicjusz (240 p.)
okey a mam jeszcze wejście displayport to lepiej kupić przejściówke na dvi czy na displayport?
komentarz 21 listopada 2020 przez Artur Koniec Gaduła (3,670 p.)
Niestety nie ogarniam na tyle tematu by dać ci konkretną odpowiedź, ale myślę że displayport też będzie działał. Ew. Poczekaj na wypowiedź kogoś bardziej w temacie.
komentarz 21 listopada 2020 przez KACP3R3Kpl Nowicjusz (240 p.)
dobra w każdym razie dzięki
komentarz 21 listopada 2020 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)
Lepsza będzie przejściówka na DP. Rozdzielczości VGA w zasadzie (w praktyce) kończą się na 1980x1080. W nowych kartach z kolei nie będziesz miał DVI ani DVI-D. Stąd przyda Ci się przejściówka dla jakiegoś starszego modelu monitora VGA na przyszłość. Bo nowe przecież podłączysz i tak przez HDMI czy Display Port.

IMHO...
komentarz 21 listopada 2020 przez KACP3R3Kpl Nowicjusz (240 p.)
a nie będzie zadnego problemu z działaniem? bo byłem dzisiaj w sklepie i pan powiedział że to nie bedzie działać przy tej karcie
komentarz 21 listopada 2020 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)
Ale dokładnie co nie będzie działać? Rozumiem że masz układ:

komputer z GTX 1050 TI -> wyjście DP -> przejściówka DP/VGA -> Monitor VGA

Tak?

Jeśli tak, to właśnie z takim zestawem działam na jednym z monitorów :) Nawet z taką samą kartą :)
komentarz 21 listopada 2020 przez KACP3R3Kpl Nowicjusz (240 p.)
no dokładnie tak mam ale pan mi tam powiedział że mi nie będzie wykrywać monitora ale sam byłem ciągle w przekonaniu że bedzie bo jednak sam jestem na informatyku a takto ciekwe jaką pan tam szkołe ukończyl hahha
komentarz 21 listopada 2020 przez KACP3R3Kpl Nowicjusz (240 p.)

Dziękuje w takim razie za odpowiedz

 

komentarz 21 listopada 2020 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)
Ba.. pamiętaj o syndromie "u mnie działa" :)
komentarz 21 listopada 2020 przez KACP3R3Kpl Nowicjusz (240 p.)
dobrze w razie pytań będe pisał prywatnie na tym forum :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 89 wizyt
pytanie zadane 10 lutego w Sprzęt komputerowy przez xmilo0o Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 313 wizyt
pytanie zadane 16 października 2022 w Sprzęt komputerowy przez domelcio Użytkownik (960 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 188 wizyt
pytanie zadane 19 października 2020 w Sprzęt komputerowy przez Versi Nowicjusz (160 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...