• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyświetlanie danych z bazy danych w PHP i HTML

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,132 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2020 w PHP przez wojtekw0703 Użytkownik (960 p.)

Hej, mam pewien problem. W mojej bazie danych składuję trochę randomowych informacji na temat staży w IT.  Z tamtego miejsca chcę wyświetlić je w HTML'u używając PHP. Nie wiem jak połączyć PHP z HTML'em a aktualnie udało mi się jedynie wyświetlić ostatni element z bazy danych. Jak zmodyfikować ten kod, aby wyświetlił wszystkie rekordy ?
https://pastebin.com/XBZ5Y28k

Z góry dzięki

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2020 przez VBService Ekspert (253,420 p.)
edycja 8 listopada 2020 przez VBService

Nie jest to "elegancki sposób", bo przy tej ilości html-a ze wstawionymi kilkoma zmiennymi z php-a, aż się prosi zrobić szablon, ale na cito może być. wink. Mianowicie ten nawias klamrowy

          <?php                         
    while($row = mysqli_fetch_array($result))
      {
        $title= $row['job_title'];
        $company = $row['company_name']; //these are the fields that you have stored in your database table employee
        $location = $row['location'];
   
  }?> <-- TEN NAWIAS (TEN ZAPIS)

na

<?php                         
    while($row = mysqli_fetch_array($result))
      {
        $title= $row['job_title'];
        $company = $row['company_name']; //these are the fields that you have stored in your database table employee
        $location = $row['location'];
   
?>

i wstawić go w tym miejscu, żeby pętla while "objęła" cały ten kod html

 <div class="job-right my-4 flex-shrink-0">
                                    <a href="#" class="btn d-block w-100 d-sm-inline-block btn-light">Apply now</a>
                                </div>
                            </div>
      
 
                    <!-- START Pagination -->

na

 <div class="job-right my-4 flex-shrink-0">
                                    <a href="#" class="btn d-block w-100 d-sm-inline-block btn-light">Apply now</a>
                                </div>
                            </div>
<?php } ?>      
 
                    <!-- START Pagination -->

 

1
komentarz 8 listopada 2020 przez wojtekw0703 Użytkownik (960 p.)
Działa ! :) Nawet nie wiesz jak bardzo jestem Tobie wdzięczny. W necie nie mogłem znaleźć odpowiedzi na ten konkretny przykład, więc ostatecznie zadałem pytanie tutaj. Teraz wszystko działa jak należy. Z PHP'a nigdy nie korzystałem, ani się nie uczyłem, więc totalnie zielony jestem w tym temacie. To jest taki mój hobbystyczny projekt, także działam sobie w nim w wolnych chwilach.

Dzięki wielkie i pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 271 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 146 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 5,805 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2016 w PHP przez Chisorq Obywatel (1,680 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...