• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nowe okienko na stronie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
255 wizyt
pytanie zadane 16 sierpnia 2015 w HTML i CSS przez niezalogowany
Cześć, mam takie problem mianowicie chcę uzyskać taki efekt na stronie ze gdy kliknę przycisk to na stronie wyświetla się na pierwszym planie okienko chodi mi tu o to coś w zasadzie funkcji alert w JS (o takie okienko mi chodzi) tylko chciałbym zeby tym okienkiem dało się manipulować np. uwieścić w nim div h1 i inne żeczy ogólnie umieścić w nim różne dane nie tylko tekst.....(jak by ktoś nie dokonca zrozumiał to dopytywać w komentarzach)

z góry dzięki za pomoc

jak ktoś ma linka do jakiegoś tutoriala z tym związanego to chętnie go przyjmę hahahahah :p

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
wybrane 16 sierpnia 2015
 
Najlepsza
Bootstrap - http://getbootstrap.com/javascript/#modals-remove-animation.

Zakładam że o taki efekt Ci chodziło.
komentarz 16 sierpnia 2015 przez niezalogowany
Ooooooooooooooooo...Dokładnie o to mi chodziło wielkie dzięki!!!
komentarz 16 sierpnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Trochę za dużo tego ooo i nie ma za co. :)
komentarz 16 sierpnia 2015 przez niezalogowany
ooo niegdy za dużo :p ale tak na marginesie mam jeszcze jedno pytanie zakładając że nie chcę użyć bootstrapa jest na to jakiś inny sposób na uzyskanie takiego efektu ?
komentarz 16 sierpnia 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)

Tak jest, możesz skorzystać z dziesiątek pluginów tego typu np. link.

A tutaj więcej do wyboru - link.

komentarz 16 sierpnia 2015 przez niezalogowany
ok dzięki a wracjąc do bootstrapa bo właśnie go testuje....mam taki problem gdy podpina bootstrapa do mojej strony to on psuje style CSS strony które sam wcześniej napisałem wiesz może jak coś takiego ominąć ?
komentarz 17 sierpnia 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Podepnij swoje style po podpięciu Bootstrapa. Bootstrap posiada własne style i jeśli podepniesz go po własnych stylach to je nadpisze.
komentarz 17 sierpnia 2015 przez niezalogowany
nooo zrobiłem tak i efekt jest trochę inny niż gdybym je podpiolł pod swoimi ale nadal bootstrap mi psuje nawet gdy podepne go nad swoim CSS
komentarz 17 sierpnia 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Bootstrap ma własne style np. dla nagłówków więc jeśli tych styli nie definiowałeś we własnym CSS to zostaną one właśnie wzięte ze stylów Bootstrapa.

W tym przypadku pomocne będzie przeanalizowanie styli w którejś z przeglądarek. Np. w Chrome klikając PPM na jakiś element na stronie i wybierając opcje "Zbadaj element" będziesz mogł zobaczyć style przypisane do tego elementu (wraz z plikiem, z którego pochodzą więc będziesz wiedział jakie style bootstrap dodaje).
komentarz 17 sierpnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
edycja 17 sierpnia 2015 przez HaKIM
Sorka że Ci nie odpisywałem na pytania ale jestem trochę uzależniony od Cs'a i mniej wchodzę na forum. Piszę to abyś wiedział iż Cię przysłowiowo nie olałem.
+1 głos
odpowiedź 16 sierpnia 2015 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)

Framework Bootstrap się przyda do tego doskonale LINK

komentarz 16 sierpnia 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Troche bez sensu podpinać bootstrapa tylko dla prostego okienka Popup :)
komentarz 17 sierpnia 2015 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Można tylko wyciąć fragment kodu z bootstrapa, który służy okienkom popup :) Generalnie bootstrapa i innych frameworków warto używać (idzie się wiele nauczyć wbrew pozorom)
komentarz 17 sierpnia 2015 przez KamilKulig Gaduła (3,670 p.)
IMMO bootstrap jest straszną kobyłą. Nawet jeśli wykorysta fragment kodu odpowiedzialnego za okienko modalne ( pop-up ) - to nadal s dostępne wydajniejsze rozwiązania. Sam bootstrap jest słaby do nauki programowania webowego. Nie przy tej kobyle.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 155 wizyt
pytanie zadane 25 listopada 2015 w JavaScript przez Miki Bywalec (2,480 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 335 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2021 w JavaScript przez Nearr Obywatel (1,890 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 864 wizyt

92,579 zapytań

141,429 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,962 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...