• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Blokada po twardym resecie google

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,618 wizyt
pytanie zadane 20 lipca 2020 w Urządzenia mobilne przez Piotrovsky_One Nowicjusz (120 p.)
Witam. Nie wiem czy dobrze zalozylem temat ale szukam pomocy wszedzie. Posiadam Alcatela . Niestety musialem zrobic twardy reset telefonu. Po włączeniu sie przechodzi pierwsze 3 kroki czyli język, dane pakietowe, wi-fi. Następnym krokiem jest weryfikacja konta Google. I tu zaczyna się problem, poniewaz po wpisaniu poprawnej nazwy użytkownika i hasła nic dalej sie nie dzieje. Sprawdza dane i ponownie wraca do momentu logowania.
Czy można w jakis sposób obejsc ten krok bądź naprawic ten problem aby telefon mogl normalnie dzialac ?

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 20 lipca 2020 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Możesz się zalogować na dowolne inne, konto, następnie je usunąć i dodać właściwie - synchronizację zrobisz na tym, które jest głównym kontem.
komentarz 20 lipca 2020 przez Piotrovsky_One Nowicjusz (120 p.)
Próbowałem, nawet utworzyłęm nowe konto ale problem w tym, że nie mogę się zalogować na żadne konto. Wpisuje login i hasło klikam enter następnie pokazuje się ekran ładowania i pokazuje ze nie jestem pokazowany, odswieza sie i trzeba ponownie wpisac login i haslo.
komentarz 21 lipca 2020 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
W takim razie, czy na pewno jest dostęp do sieci? I jaki model androida?
komentarz 21 lipca 2020 przez Piotrovsky_One Nowicjusz (120 p.)
Dostęp do sieci jest. Łączyłem się z siecią komórkową i z WiFi. Zauważyłem, że podczas próby zalogowania się na konto Google'a wyświetla się "Zaloguj się na jedno z kont właściciela tego urządzenia". (Był kupiony jako używany). Ja mogę to nagrać jeżeli będzie łatwiej
komentarz 21 lipca 2020 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Twardy reset powinien usunąć jakiekolwiek połączenia ze starym właścicielem. Czy na pewno wykonales twardy reset? Zupełny reset systemu? Ponadto podaj wersję Androida.
komentarz 21 lipca 2020 przez Piotrovsky_One Nowicjusz (120 p.)

Jest blokada FRP (Factory Reset Protection) ale nie wiem jak ją usunąć na alcatelu a z poprzednim właścicielem nie mam kontaktu 

komentarz 22 lipca 2020 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
https://morfikov.github.io/post/factory-reset-protection-frp-w-smartfonach-z-androidem/

 

Na Twoim miejscu zgłosiłbym się na Policję - może okazać się, że telefon został skradziony. Dlaczego nie masz kontaktu z poprzednim właścicielem? Powinien wiedzieć i poinformować Cię, że jest założona taka blokada.
0 głosów
odpowiedź 23 lipca 2020 przez Kleszczyk Użytkownik (560 p.)
Witam ,opisany problem to bypass czyli inaczej po resecie google blokuje telefon.Jeżeli nie pamiętasz danych starego konta lub było tworzone na fałszywe dane to polecam się udać do serwisu.Zakładanie nowych kont nic nie da dlatego ,że google pamięta tylko konto z urządzenia.

 

Pozdrawiam

Kleszczyk

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 557 wizyt
pytanie zadane 28 września 2018 w Urządzenia mobilne przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 857 wizyt
pytanie zadane 4 września 2018 w Urządzenia mobilne przez Absum Bywalec (2,640 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 172 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2016 w Urządzenia mobilne przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...