• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Blokada telefonu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
172 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2016 w Urządzenia mobilne przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Ostatnio zablokował mi się telefon. Źle narysowany kod bardzo dużo razy. Doszło do tego, że mam zalogować się do google. No ale nie pamiętam hasła. Telefon to htc one s. Czy jest jakaś szansa, żeby odzyskać jedno zdjęcie z niego? Mam do niego sentyment.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 4 kwietnia 2016 przez Barus Stary wyjadacz (14,120 p.)
Spróbuj w recovery przywrócić telefon do ustawień fabrycznych. Nie powinno Ci to usunąć zdjęć, tylko aplikacje.

Pozdrawiam!
komentarz 4 kwietnia 2016 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Nie da się xD Tzn nie dało się bo telefon już wywaliłem do śmieci (elektro-śmieci). Nie mogłem:

1. Odzyskać z konta google - bo nie był podpięty do internetu.

2. Nie miał włączonego Debugowania.

3. Nie mogłem wejść w rootowanie - bo była opcja szybkiego wyłączania włączona xD
komentarz 5 kwietnia 2016 przez Barus Stary wyjadacz (14,120 p.)
No cóż, trudno... :) Kupujesz nowy telefon ? Masz jakiś konkretny model na oku ?
komentarz 5 kwietnia 2016 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Niee, telefon mam już nowy. Tamten był w opłakanym stanie. Chciałem zdobyć jedno zdjęcie tylko ale cóż, trudno :)
komentarz 5 kwietnia 2016 przez Barus Stary wyjadacz (14,120 p.)
Jaki obecnie posiadasz telefon, jeśli można spytać ? :)
komentarz 5 kwietnia 2016 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
HTC m8. Nie wiem co o nim myśleć. Niby fajny, ale parę rzeczy mi w nim przeszkadza
komentarz 5 kwietnia 2016 przez Barus Stary wyjadacz (14,120 p.)
Też mam M8 :) Mi się bardzo podoba. Myślałem nad S5, ale ma trochę przekolorowany wyświetlacz i... plastikową obudowę. M8 nawet obudowę ma jak przystało na flagowca.
0 głosów
odpowiedź 4 kwietnia 2016 przez Grzesiek Eleryk Mądrala (6,820 p.)
Jeśli masz włączone debugowanie USB lub Wi-Fi lub transmisję danych to bez problemu odblokujesz. Inaczej reset.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 2,623 wizyt
pytanie zadane 20 lipca 2020 w Urządzenia mobilne przez Piotrovsky_One Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 558 wizyt
pytanie zadane 28 września 2018 w Urządzenia mobilne przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 858 wizyt
pytanie zadane 4 września 2018 w Urządzenia mobilne przez Absum Bywalec (2,640 p.)

92,580 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...