• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

zmiana nazwy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
187 wizyt
pytanie zadane 11 lipca 2020 w C i C++ przez Nikto0 Użytkownik (500 p.)
Czy w Visual Studio 2019 można zmienić nazwę i miejsce przechowywania projektu?
komentarz 11 lipca 2020 przez Nikto0 Użytkownik (500 p.)

Czy może ktoś pomóc? smileyPrzedtem zapisałam to w innej lokalizacji ale teraz mam z tym problem klikam  File> Save MyProject.sln As ... wybieram .cpp rozszerzenie ale w podglądzie gdy otwiera się program Visual C++ Studio 2019 nie ma tego widocznego tzn. kiedy daję open a project or solution dlaczego tak jest?

komentarz 12 lipca 2020 przez Nikto0 Użytkownik (500 p.)

Problem dalej nie rozwiązany wchodzę w  File> Save MyProject.sln As i UTF-8 Solution

 

komentarz 12 lipca 2020 przez Nikto0 Użytkownik (500 p.)

Proszę o pomoc smiley

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 11 lipca 2020 przez Amatorcpp Obywatel (1,590 p.)
komentarz 11 lipca 2020 przez Nikto0 Użytkownik (500 p.)
A jak chciałabym zmienić folder w którym jest projekt?
komentarz 11 lipca 2020 przez Amatorcpp Obywatel (1,590 p.)
Przenosisz pliki?
komentarz 11 lipca 2020 przez Nikto0 Użytkownik (500 p.)
Ale wtedy wyskakuje błąd.
komentarz 11 lipca 2020 przez Amatorcpp Obywatel (1,590 p.)
To coś źle robisz?
komentarz 11 lipca 2020 przez Nikto0 Użytkownik (500 p.)
Możliwe, ale nie wiem co po przenoszeniu z powrotem pliku wszystko działa
komentarz 11 lipca 2020 przez Nikto0 Użytkownik (500 p.)

@Amatorcpp, Przedtem zapisałam to w innej lokalizacji ale teraz mam z tym problem klikam  File> Save MyProject.sln As ... wybieram .cpp rozszerzenie ale w podglądzie gdy otwiera się program Visual C++ Studio 2019 nie ma tego widocznego tzn. kiedy daję open a project or solution dlaczego tak jest?

komentarz 12 lipca 2020 przez Amatorcpp Obywatel (1,590 p.)
Jak masz z tym nadal problem to napisz do mnie na PV
komentarz 12 lipca 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Nie możesz zapisywać pliku sln jako cpp. sln jest plikiem konfiguracyjnym dla IDE. Jeżeli chcesz zmienić miejsce zapisu projektu, to wybierasz przy tworzeniu. Jeżeli chcesz przenieść projekt, to znaczy folder, musisz zapewnić, że wszystkie zewnętrzne zależności będą zachowane. Musisz zadbać by ścieżki były zachowane, by było po prostu poprawne. Na przykład jeżeli masz podpiętą libkę po za projektem i chcesz przenieść projekt, musisz zmienić miejsce gdzie ma szukać linker.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 250 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 390 wizyt
–1 głos
1 odpowiedź 240 wizyt
pytanie zadane 26 grudnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez ProjectMat30 Początkujący (320 p.)

92,581 zapytań

141,433 odpowiedzi

319,666 komentarzy

61,966 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...