• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ekipa Szuka Ludzi do zrobienia gry|Unreal Engine 4

Object Storage Arubacloud
0 głosów
790 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2020 w Ogłoszenia, zlecenia przez SelectiveGames Nowicjusz (150 p.)
Witam Szukam Ekipy która by pomogła zrobic ze mną grę (hobbistycznie)
-UE4
-16+
-Graficy 3D,2D
-Programiści
-Level Designerzy
-Concept Artyści
-Game Designerzy
-Sound Designerzy
-Modelerzy 3D itp
Informacje o grze napisze wiecej na discordzie.
DSC:SelectiveGames#6053
komentarz 27 czerwca 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

@Milesq, Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Kompletnie nie interesuje mnie wiek jaki podał autor postu. Zaznaczyłem tylko, że to On zbiera ludzi do wspólnej nauki, czyli to On dyktuje warunki. Jeżeli nie chcesz z nim współpracować, nie musisz. 

komentarz 27 czerwca 2020 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
Nie rozumiem co mam jeszcze raz przeczytać? Przecież w moim komentarzu nie pisałem o tym, że Ciebie interesuje ich wiek, tylko wytłumaczyłem dlaczego autor nie powinien się zamykać na jakieś grupy wiekowe. Wytłumaczyłem dlaczego to może być nie mądre
komentarz 27 czerwca 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

Ahhhh, jak napisze, że nie chce kobiet, czy czarnych, to jego wymóg, to On zbiera ludzi do współpracy.

Dokładnie to miałeś przeczytać. Uważam tak samo JakSky.

komentarz 27 czerwca 2020 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)

Ale ja się z tym zgadzam :D Proszę przeczytaj mój komentarz 

Nikt nie powinien zmuszać ekipy do przyjmowania takich czy innych osób i niech mają nawet najdziwniejsze wymagania, tylko że jeśli chcą znaleźć ludzi z wiedzą i umiejętnościami to odrzucanie 16- nie jest mądre

 Czyli ja rozumiem że to jego wymóg, chcę jedynie pomóc mu zrozumieć że jeśli otworzy się na szerszą liczbę osób to może na tym zyskać.

2
komentarz 27 czerwca 2020 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
edycja 27 czerwca 2020 przez marcin99b

Widze tu potężną gównoburze 

A nikt nie zwrócił uwagi na to, że autor nie powiedział niczego o projekcie, jedyne co podał to wymagania... z których i tak nic nie wiadomo
Jedynie "szukam każdego, ale musi mieć +16"

Większość takich ogłoszeń piszą osoby w okolicy 12 lat... i na większość takich ogłoszeń odpowiadają osoby w wieku w okolicy 12 lat

Jak ktoś solidnie opisze
-co może od siebie włożyć
-co już zrobił
-co to za projekt
-na jakim etapie jest projekt
-jakie ma plany dotyczące projektu
-kogo szuka do projektu, a dokładniej jaki poziom umiejętności powinny mieć te osoby, z podziałem na konkretne elementy (np szukasz kogoś od muzyki, ale co powinien umieć? to samo w przypadku programisty czy grafika)
poziom "im lepszy tym lepiej" skończy sie tak, że dostaniesz same osoby które ledwo ogarniają 
-czy możesz kogoś nauczyć? sporo osób chętnie dołączy jak będzie możliwość nauki
-jak dużo umiesz? dobrze zaznaczyć to, że samemu jest sie początkującym/ekspertem 

osobiście zawsze dobrze starałem się opisywać jakich ludzi szukam do tego typu projektów
i większość to były osoby w okolicy 18-22
z pewnymi odchyleniami, bo wiadomo - zdarzały sie osoby mające po 16/17, jak i osoby w okolicy 30 

ale nie było dzieci
bo odrzucało ich to, że ktoś podchodzi do sprawy poważnie + coś już umie

jak dziecko widzi po ogłoszeniu że na 90% pisał je jego rówieśnik, to nie będzie widziało niczego złego w napisaniu do ciebie 

do tego samego autora
z ciekawości napisałem na pw żeby dopytać o szczegóły - bo z ogłoszenia nic nie wiadomo, zapytałem o najbardziej istotne elementy projektu bo "a, może będzie ciekawie, tylko nie umie pisać ogłoszeń"
na co dostałem super szczegółową wiadomość 

ok

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 26 czerwca 2020 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
Nigdy nie zapomne jak na jakimś forum gamedevowym ktoś zbierał ludzi do wspólnego tworzenia
I jedno z wymagań to było dosłownie "Minimum 12 lat, bo lider tyle ma" (albo właściciel zamiast lidera, coś takiego)

I wszyscy zamiast na poważnie zareagować, to sie z tego śmiali
komentarz 26 czerwca 2020 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Prawie zawsze jest ten sam scenariusz :) Ogólnie zawrze patrzę na takie posty z przymrużeniem oka.
1
komentarz 27 czerwca 2020 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
edycja 27 czerwca 2020 przez marcin99b
To znaczy - jak ktoś szuka rówieśników
Albo nie chce dzieci, a wiadomo, jak napisze sie beznadziejnie ogłoszenie średnia wieku to masa podjaranych 12 latków
To rozumiem podejście że chce sie osoby w X wieku

Przy dobrym opisaniu kogo szukam i co moge zaoferować pod kątem umiejętności, osobiście spotykam zazwyczaj grupe wiekową w okolicy 18-22
Czasami ktoś młodszy np 17, czasami ktoś starszy np 30

Kluczem do osób jakie szukasz nie jest określenie ich wieku, tylko określenie co powinni umieć i w jakim stylu pracy będziecie robić projekt
Wtedy takiemu 12 latkowi będzie aż głupio napisać

Zabawnie to wygląda jak opis projektu wygląda jak zabawa początkujących 12 latków (nic nie wiadomo, info że przyda sie każdy) - przez co główna grupa odbiorcza to ci początkujący 12 latkowie

A do tego wymóg "16+"

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 538 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 426 wizyt
pytanie zadane 29 grudnia 2019 w Inne języki przez enero Początkujący (330 p.)
–1 głos
0 odpowiedzi 352 wizyt
pytanie zadane 28 listopada 2020 w C i C++ przez Loki098 Nowicjusz (120 p.)

92,575 zapytań

141,425 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...