• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z głośnym komputerem

Object Storage Arubacloud
0 głosów
88 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2020 w Sprzęt komputerowy przez Damean Nowicjusz (200 p.)
edycja 1 czerwca 2020 przez Damean
Witam, posiadam bardzo stary komputer, od roku staram się wymieniać części po kolei, nakłoniła mnie do tego głośna karta graficzna, wymieniłem chłodzenie procesora, zasilacz i wciąż od strony karty graficznej słychać że  wentylator działa głośno , że boję się go używać. Czy jest szansa że to coś z płytą główną lub dyskiem? Czy to pewne że to wentylator karty graficznej? Nie chcę wydawać kolejnych pieniędzy na nowe części jeśli mają nie skutkować. (Bynajmniej wydaje mi się że to karta gdy przyłoże ucho). Pozdrawiam :)
komentarz 1 czerwca 2020 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
W sam sobie karta nie wydaje dźwięków. Winny zapewne jest wentylator, ale żeby tak głośny jak wiertarka?  Według mnie jak komputer dość stary np z 1999 roku to lepiej darować sobie takie modernizacje :)
komentarz 1 czerwca 2020 przez Damean Nowicjusz (200 p.)
Nie, nie aż tak, porownalem go tylko do tego, po prostu wentylator jest bardzo głośny. Ale jest to pewne że to coś z karty a nie inny podzespół , np że płyta główna jest problemem i to przez nią wentylator na karcie  działa tak glosno?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2020 przez Majster6918 Gaduła (4,030 p.)
jaka karta? na 100% jest wina chłodzenia a nie karty
komentarz 1 czerwca 2020 przez Damean Nowicjusz (200 p.)
Popełniłem błąd i miało być wentylator karty* a nie sama w sobie karta. A modelu nie jestem w stanie sprawdzić, wiem tylko że chłodzenie jest aktywne , 1 wentylator
komentarz 1 czerwca 2020 przez Damean Nowicjusz (200 p.)
Już poprawilem pytanie, głównie chodzi mi o to czy mam wymieniać kartę samą czy może też coś innego wpływać na taką głośność wentylatora karty? Mam już pewną kartę na oku, ale boję się że jak ją wymienię to nadal problem nie ustanie

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 255 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2023 w Sprzęt komputerowy przez BarSki13 Obywatel (1,250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 243 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 117 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,662 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...