• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

zahasłowana strona

Object Storage Arubacloud
+1 głos
112 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2020 w JavaScript przez Damian12345 Bywalec (2,940 p.)
edycja 24 maja 2020 przez Damian12345

Chce zrobić coś takiego że będzie hasło i taki czarny div na stronie. I jak się wpisze poprawne haslło to ten czarny div się zmienia na innego diva z odpowiednia tręścia a nie wiem jak to zrobić. Nie chcę gotowca tylko pomysł. Chodzi mi bardziej o to jak zrobić to: 

if(password = haslo) <div id="zamazane"> = <div id="otwarte">

wiem że to jest nieprawidłowe ale chodzi mi o to jak to napisać

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 24 maja 2020 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)

Prosty temat: w JS robisz event, który urchamia się po załadowaniu strony. Wtedy tworzysz blok, który w CSS jest wystylizowany na taki, który zajmuje 100 jednostek szerokości i wysokości. W środku formularz z polem oraz przyciskiem. Jeżeli tekst się zgadza - usuwasz element i strona jest do obejrzenia. 

Chyba że ktoś ma wyłączony JS na stronie, taka sytuacja może mieć miejsce (nawet o tym pisałem: https://radek024.github.io/blog/bykiwkodzie/js/2019/12/27/javascript-wylaczony-na-stronie/). Warto o to zadbać, ale to jak zrobisz to u siebie - możesz pokombinować. 

komentarz 24 maja 2020 przez Damian12345 Bywalec (2,940 p.)
edycja 24 maja 2020 przez Damian12345
dzięki a po za tym niezła strona, i jescze nie wiem czy to jest błąd czy nie ale na końcu w wpisach masz ten div z napisem może warto po nią sięgnąć tak rozciągnięty.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 243 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2019 w JavaScript przez AbuNabi666 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 185 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 4,117 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2019 w JavaScript przez SzymonZbir Nowicjusz (150 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...