• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Strona wyświetlającą tekst po wpisaniu odpowiedniego hasła/kodu

0 głosów
82 wizyt
pytanie zadane 8 lutego 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Czheslaw93 Nowicjusz (160 p.)
Witam. (Jeżeli nie odpowiedni dział to przepraszam).

Potrzebuje pomocy i nie mam kogo się poradzić.

Powiedzcie mi czy istnieje gdzies w sieci taka strona/portal która po wcześniejszym wprowadzeniu tekstu i nadaniu odpowiedniego hasła/kodu(przezemnie) wyświetli ten tekst osobie podającej hasło/kod po wejściu na stronę?

trochę jaśniej:

1) wprowadzam na stronie(o ile taka istnieje) pewien tekst i nadaje do niego hasło/kod.

2) link do strony podaje osobie (grupie osób) i One po wprowadzeniu tego kodu otrzymają ten tekst.

3) (nie koniecznie musi byc) ze po np. 5 użyciach tego hasła/ kodu tekst się kasuje bądź staje sie już niedostępny.

Zalezy mi głownie na 1 i 2 podpunkcie. Szukałem w sieci i na stronie ale niestety nic takiego nie znalazłem (moze po prostu źle formułuje zapytanie). Wiec jeżeli wiecie coś o istnieniu takiej strony to bede bardzo wdzięczny za udzielenie podpowiedzi :) z góry serdecznie dziękuje :)

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 8 lutego 2017 przez tls01 Nałogowiec (43,470 p.)

defuse.ca lub pastebin.com i wybranie opcji "unlisted".

ed/ tutaj konkretnie:

https://defuse.ca/pastebin.htm

+1 głos
odpowiedź 8 lutego 2017 przez Ivan Maniak (60,950 p.)
Google Docs, a tak właściwie wszystko co jest na Dysku Google (za darmo) można udostępnić pewnej grupce osób, wystarczy podać ich gmail w odpowiednim miejscu i będą mieli dostęp do jakiegoś pliku.
0 głosów
odpowiedź 8 lutego 2017 przez Czheslaw93 Nowicjusz (160 p.)

Dzięki Wam serdecznie :D właśnie czegos takiego szukałem :) yes

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 96 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 91 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 51 wizyt
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o szczegółowe opisanie problemu oraz udostępnienie wszystkich istotnych informacji (kody źródłowe, zrzuty ekranu itp.).Opisanie problemu

64,866 zapytań

111,327 odpowiedzi

234,208 komentarzy

46,729 pasjonatów

Przeglądających: 150
Pasjonatów: 2 Gości: 148

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...