• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy c++ 20 już jest :(

Object Storage Arubacloud
0 głosów
87 wizyt
pytanie zadane 22 maja 2020 w C i C++ przez Majster6918 Gaduła (4,030 p.)
Hej może głupiutkie pytanie ale czy c++ 20 już jest ? Znalazłem info że niby już jest i wiem że są w nim funkcję z internetem. Jeżeli jest to jak można go używać? bo w vs19 nie znalazłem nic
komentarz 22 maja 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Skąd to wiesz? Osobiście pierwszy raz to słyszę, by standard wprowadzał cokolwiek do obsługi sieci.
komentarz 22 maja 2020 przez Majster6918 Gaduła (4,030 p.)

z zagranicznego YT 

 

kiedyś widziałem na tym forum post gdzie pewien chłopak chciał coś tam z siecie, a był komentarz że w c++ 20 ma być coś z sieci 

z różnych forum o programowaniu jak dobre-programy 

 

i co najważniejsze to z Wikipedii https://en.wikipedia.org/wiki/C%2B%2B20

  • Contracts – a new study group (SG21) has been formed to work on a new proposal[135]
  • Reflection[136][137]
  • Metaclasses[138]
  • Executors[139]
  • Networking extensions,[140][141] including async, basic I/O services, timers, buffers and buffer-oriented streams, sockets, and Internet protocols (blocked by executors)
  • Properties[142]
  • Extended futures[143]

 

1
komentarz 22 maja 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

Z tego co wiem, cokolwiek z siecią było planowane od c++ 14, niestety, albo i stety nic nie jest w standardzie do dzisiaj. 

Powołując się na oficjalny standard ISO https://isocpp.org/files/papers/N4860.pdf nie znalazłem żadnej informacji o obsłudze sieci. 

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 67 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2022 w Sprzęt komputerowy przez I3obaSeK Użytkownik (720 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 460 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2022 w PHP przez molik Użytkownik (950 p.)

92,621 zapytań

141,477 odpowiedzi

319,817 komentarzy

62,005 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...