• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Chcesz aby twoja strona internetowa została przekształcona w aplikację?

Object Storage Arubacloud
–8 głosów
226 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2020 w Ogłoszenia, zlecenia przez Takezaki Nowicjusz (120 p.)
Jeżeli wszedłeś tu, to oznacza, że chcesz dowiedzieć się więcej. Ogólny zamysł polega na tym, że serwis e-apka stworzy dla ciebie za niewielką cenę aplikację na Androida lub/i IOS-a. Jedyne co musisz posiadać, to strona internetowa oraz trochę pieniędzy.
Jeżeli jesteś zaciekawiony, to proszę o wejście dokładnie w podany link - nic cię to nie kosztuje (nie jest też żadnym wirusem), a ja będę zadowolony, gdyż będę wiedział, że jest popyt na tą usługę!

Jeżeli nie jesteś pewny, czy ta usługa jest ci potrzebna, to zajrzyj tu:
https://e-apka.pl/index.php/po-co-mi-wlasna-aplikacja/?promocja=8

A jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą, to aby dowiedzieć się więcej, wejdź w ten link:
https://e-apka.pl/?promocja=8

Nie obyłoby się także bez kodu promocyjnego (100 zł promocji):
take100

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Działam zgodnie z kategorią "II", punktem "2", zasadą "J" regulaminu tego forum.

1 odpowiedź

+6 głosów
odpowiedź 21 maja 2020 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

To jest wgl dla mnie paranoja. Sprzedajecie ludziom ich własne strony internetowe w postaci aplikacji mobilnej czyli pewnie jakieś webview albo phonegap. Aż mi się przypomniała ostatnia sytuacja kiedy na allegro można było kupić płyn do dezynfekcji z Orlenu z 3, 4-krotną przebitką na cenie. 100% legit, no scam. laugh​​​​​​

Proponuję ze swoją ofertą uderzać do Ministerstwa Zdrowia, oni dokonują ostatnio takich przemyślanych zakupów. yes Ale nie na forum gdzie jednak jest kilka osób które pisze kod.

Kończąc... Warto też poprawić błędy ortograficzne na stronie.

5
komentarz 22 maja 2020 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
A mi się przypomniały Janusze, które sprzedawały nowe GTA V na allegro, mimo że można było je mieć za darmo
komentarz 22 maja 2020 przez Takezaki Nowicjusz (120 p.)

@Ehlert,
 Jeżeli na coś jest popyt, to i jest podaż, takie są zasady rynku. Możliwe, że ogłosiłem na niepoprawnej stronie, ale jeśli chociaż jedna osoba uzna, że przyda mu się ta usługa, to dla mnie to starczy. Poza tym, racja kilka osób pisze tutaj swój własny kod, jednak myślę, że w tej kategorii nie powinienem tą ofertą przeszkadzać nikomu.
Życzę miłego dnia i happy coding!

1
komentarz 22 maja 2020 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Od kiedy klienci generują popyt na wyrzucanie kasy w błoto i przepłacanie laugh

komentarz 22 maja 2020 przez Takezaki Nowicjusz (120 p.)
Osobiście uważam, że każdy biznes, który ma klientów jest sensowny.
Cieszy mnie jednak, że niektórzy ludzie myślą inaczej, w końcu, co to byłaby za frajda żyć na świecie, gdzie każdy myśli jednakowo?
komentarz 22 maja 2020 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Osobiście uważam, że każdy biznes, który ma klientów jest sensowny.

Dilerzy, handlarze bronią i ludźmi yes moralnie nie jesteś ograniczony widzę. laugh

komentarz 22 maja 2020 przez Takezaki Nowicjusz (120 p.)
Widzę, że czepiasz się słówek jakbym coś ci zrobił. Nie uważam rzeczy niezgodnych z prawem za biznes, jednak jestem szczerze zawiedziony tobą. Myślałem, że nie tracę czasu na odpisywanie do ciebie. Niestety się myliłem, więc nie zamierzam kontynuować rozmowy z tobą

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 191 wizyt
–20 głosów
1 odpowiedź 1,488 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 243 wizyt

92,584 zapytań

141,433 odpowiedzi

319,668 komentarzy

61,966 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...