• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

szkoła filmowa

Object Storage Arubacloud
0 głosów
337 wizyt
pytanie zadane 18 maja 2020 w Grafika i multimedia przez Czokonuszek Nowicjusz (220 p.)
zmienione kategorie 18 maja 2020 przez Czokonuszek
Po jakiej szkole jest się najprościej dostać do filmówki?
komentarz 19 maja 2020 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Moje zdanie jest takie że w obecnych czasach z tym kręceniem nadawałbyś się na pisowca. Swoje zdanie napisałem, nie będę kontynuować.
2
komentarz 19 maja 2020 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Dobra, proszę się już nie kłócić, idzie to powoli w złą stronę.

@Mileq Jeśli uważasz że moja odpowiedź była agresywna (a jak tak teraz patrzę, to myślę że faktycznie była), to chciałbym cię za mój komentarz przeprosić.
komentarz 19 maja 2020 przez Czokonuszek Nowicjusz (220 p.)

@Milesq, A znasz jakieś forum filmowe czy coś w tym stylu?

komentarz 19 maja 2020 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
Niezbyt :P tak jak wyjaśniłem pewnie najlepszą odpowiedź dostałbyś w innym miejscu, może odpowiednie grupy na facebooku?
komentarz 19 maja 2020 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
Jasne, w mojej odpowiedzi były tylko słowa, w twojej z resztą też, więc często trudno jest ocenić jakie kto miał intencje je pisząc

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 19 maja 2020 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Hej, znajomy chodził do normalnego liceum i jakoś się dostał. Pewnie dużo zależy od szczęścia i ile osób jest chętnych :)
–1 głos
odpowiedź 19 maja 2020 przez pvalue Dyskutant (8,720 p.)
Najlepsza filmówka to Łódź, teatralna Kraków lub Wrocław (lalkarska) ... a liceum najlepiej profil humanistyczny
komentarz 19 maja 2020 przez Czokonuszek Nowicjusz (220 p.)
A wiesz może czy po technikum informatycznym będzie ciężko mi się dostać? bo lepiej mieć jakiś zawód za wszelki wypadek
komentarz 19 maja 2020 przez pvalue Dyskutant (8,720 p.)
możesz próbować, niektórzy aktorzy 3 razy zdawali, to zależny od indywidualnych predyspozycji
komentarz 19 maja 2020 przez Czokonuszek Nowicjusz (220 p.)
A wiesz może czy ciężko jest się dostać na operatorkę?
komentarz 19 maja 2020 przez pvalue Dyskutant (8,720 p.)
Wszystkich polskich operatorów jakich znam zrobili karierę dopiero w USA
komentarz 19 maja 2020 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)

@pvalue, szkoła filmowa to nie tylko aktorzy. Oświetleniowcy, operatorzy, dźwiękowcy, osoby odpowiedzialne za montaż czy efekty specjalne.

–3 głosów
odpowiedź 19 maja 2020 przez pvalue Dyskutant (8,720 p.)
Ja na moim przykładzie powiem ci ze 3 razy dostawałem się studia ścisłe, choć świadectwo mi to umożliwia mam maturę,

niestety profil (technik mechanik) i słabe oceny (baby się w technikum na mnie uwzięły, bo nie bylem konfitura)  dyskwalifikują mnie na takich studiach (bo zawsze ktoś zajrzy w moje słabe oceny z matury) i po wie ze się nie nadaje,

Pozostaje być amatorskim komputerowcem i programistą.
komentarz 19 maja 2020 przez pvalue Dyskutant (8,720 p.)
W sumie, moje porady mogą doprowadzić cie do wariatkowa, więc sie nimi nie sugeruj

Podobne pytania

+2 głosów
3 odpowiedzi 478 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Bartusio445 Początkujący (290 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 369 wizyt
pytanie zadane 1 stycznia 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Szymon44 Nowicjusz (160 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...