• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Głośność windows 10

Object Storage Arubacloud
0 głosów
9,822 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Patryk Krajewski Nałogowiec (26,170 p.)
zamknięte 11 sierpnia 2015 przez Patryk Krajewski
Mam windows 10 i na nim 2 konta na 1 jest bardzo cicho a na drugim wszystko normalnie slychac. Czym to może być spowodowane
komentarz zamknięcia: Znalazłem rozwiązanie

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2015 przez niezalogowany
wybrane 12 sierpnia 2015 przez Patryk Krajewski
 
Najlepsza
Hm, u mnie na komputerze (Dell Inspiron 17 5000 Series, Windows 8.1 jak na razie) jest aplikacja dellowska, która "poprawia" dźwięk, czyli dodaje trochę basu, coś tam robi. No i mnie troszkę wnerwiał taki pogłos, więc wyłączyłem "MaxxSpace", czyli uczucie przestrzenności. Sprawdź na swoich ustawieniach audio, czy masz tam różne ustawienia i najlepiej je po prostu wyłącz, żeby dźwięk był taki jak powinien być ;)

Nie wiem czy pomoże, tylko daję jakiś pomysł ;)
komentarz 11 sierpnia 2015 przez Patryk Krajewski Nałogowiec (26,170 p.)
edycja 11 sierpnia 2015 przez Patryk Krajewski
Już działa mi dzwięk
komentarz 11 sierpnia 2015 przez niezalogowany
Ale... Pomogłem, czy sam sobie naprawiłeś jakimś innym sposobem? O_o
komentarz 11 sierpnia 2015 przez niezalogowany
Aha, znalazłeś rozwiązanie. To chociaż je napisz w odpowiedziach i daj sobie najlepszą odpowiedź, niektórym to się może jeszcze przydać ;) Tylko musisz na chwilę odblokować pytanie i wtedy napisać w odpowiedziach jak to zrobiłeś ;)
0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2015 przez Patryk Krajewski Nałogowiec (26,170 p.)
Już działa wszedłem w ustawienia dzwięku wlaściwości  głośnika i w poziomy a następnie to zwiększyłem suwakiem.
komentarz 11 sierpnia 2015 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)

Myślę, że bardziej sprawiedliwe by było oddanie Najlepszej odpowiedzi do @filipekczek7

Napisał jasno:

Sprawdź na swoich ustawieniach audio, czy masz tam różne ustawienia i najlepiej je po prostu wyłącz, żeby dźwięk był taki jak powinien być ;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 792 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 295 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 70 wizyt

92,592 zapytań

141,441 odpowiedzi

319,702 komentarzy

61,977 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...