• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Aplikacja mobilna

Object Storage Arubacloud
–6 głosów
355 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2020 w JavaScript przez bbbbbbbb Użytkownik (950 p.)
W czym mogę zrobić aplikację mobilną na android i iOS?
komentarz 21 kwietnia 2020 przez jaszczomb Nowicjusz (140 p.)
Jest od groma poradników oraz informacji na ten temat w internecie. Kompletnie nie widzę sensu powielania ich.
komentarz 21 kwietnia 2020 przez bbbbbbbb Użytkownik (950 p.)
Chodzi mi o to czy ktoś ma może jakieś doświadczenia w robieniu aplikacji i mógł by mi pomóc, owszem jest sporo informacji ale dość zawiłych

I nie rozumiem co za ćwierć inteligentna małpa z zespołem downa i rozdwojeniem jaźni dala mi łapkę w dół?
3
komentarz 21 kwietnia 2020 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Prosiłbym jednak stanowczo, aby nie obrażać innych. Mogę za to odpowiedzieć za co prawdopodobnie te łapki się pojawiły, z resztą wspomniał już o tym @jaszczomb. Pomijając ogólnie internet, to takich pytań były dziesiątki już u nas na forum: https://www.google.com/search?q=site%3Aforum.pasja-informatyki.pl+w+czym+aplikacje+mobilne

komentarz 22 kwietnia 2020 przez bbbbbbbb Użytkownik (950 p.)
Nikogo nie obrażam tylko stwierdzam fakty jak komuś nie pasuje szczera prawda to jego problem
3
komentarz 22 kwietnia 2020 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Nie, problem jest twój, bo obrażasz i w ten sposób sobie zamykasz drogę do uzyskania odpowiedzi. Zgłaszanie komentarza administratora za wiele Ci nie pomoże. cheeky

Chodzi mi o to czy ktoś ma może jakieś doświadczenia w robieniu aplikacji i mógł by mi pomóc

Może to i ja jestem tą ćwierćinteligentną małpą z dodatkowym chromosomem (choć łapki w dół nie dałem), ale absolutnie bym tego nie wydedukował po samej treści pytania, więc nie rozumiem oburzenia.

Życzę obiektywnego spojrzenia na siebie, na sprawę i na zadane pytanie.

3
komentarz 22 kwietnia 2020 przez DawidK Nałogowiec (37,910 p.)

Nikogo nie obrażam tylko stwierdzam fakty jak komuś nie pasuje szczera prawda to jego problem

I nie rozumiem co za ćwierć inteligentna małpa z zespołem downa i rozdwojeniem jaźni dala mi łapkę w dół?

Ciężkie do udowodnienia - jedna z 2 małp u której stwierdzono zespół downa nie żyje od prawie 3 miesięcy (Konako z zoo w japoni) druga jakoś od lat '70 ;)

Co do aplikacji - masz racje, jest dużo zawiłych informacji. Stosunkowo prostą 'startową' apkę (pogodynka) do zrobienia krok po kroku z opisem po polsku znajdziesz np w książce React Native Bonnie Eisenman. Powinna być do kupienia w empiku.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 93 wizyt
pytanie zadane 18 sierpnia 2020 w OpenGL, Unity przez Sic Dyskutant (8,510 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 419 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 419 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...