• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Agencja pisze portal w .NET - czy to dobry pomysł ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
144 wizyt
pytanie zadane 19 kwietnia 2020 w C# przez Renzov Obywatel (1,220 p.)
edycja 19 kwietnia 2020 przez Renzov
Dzień dobry,

Mam pewne pytanie do speców. Mój wujek zlecił dla pewnej agencji stworzenie portalu (Coś na zasadzie facebook'a, mocno rozbudowane ale w innej dziedzinie skierowanej to pewnej grupy odbiorców). Agencja pisze mu ten portal i aplikacje mobilną w .NET

Czy to jest dobry pomysł czy idzie to w złym kierunku? .NET chyba już się nie nadaje do tworzenia portali,z resztą w ogóle do robienia stron. Czy taki portal nie powinien stac na React.JS czy np. Vue / Laravel, Symfony, ...  ?

Proszę o rady ponieważ nie wiem co mu odpowiedzieć w tej kwestii a nie chciał podważać decyzji agencji bez konkretnej wiedzy
komentarz 19 kwietnia 2020 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)

Czy taki portal nie powinien stac na React.JS czy np. Vue

Co ma framework frontendowy do .NETa?

Ogólnie nie rozumiem skąd takie obawy.

komentarz 19 kwietnia 2020 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)

@Renzov, Wydaje mi się że warto zerknąć bardziej na poprzednie prace tej firmy której zlecacie aplikację. Na podstawie tego co wam przedstawią, zapoznać się z tym czy wam to odpowiada i funkcjonuje jak należy. .NET jest ciągle wspierany i rozwijany, jak dla mnie jest mega super. Tylko że samo .NET jest cholernie rozbudowane, bo .NET tak na serio to jest platforma pod której powłoką kryje się niskopoziomowy język programowania.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2020 przez Kajetan Duszyński Użytkownik (840 p.)
Ale masz jakieś konkretne argumenty dlaczego nie powinno to stać na .net? Nadaje się do wszystkiego. Popatrz, że nawet banki (np. mBank) mają wszystkie swoje systemy postawione na asp.net więc nie wiem dlaczego do innych portali miałby się nie nadawać :)
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2020 przez Siemił Mądrala (7,380 p.)
Pewnie piszą w jakimś ASP. Bo sam .NET to całą platforma dla różnych freamworków i języków programowania. W samym .NET nie da się nic napisać. Bez obaw na ASP z tego co wiem stoi choćby strona Rossmana czy pracuj.pl.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 94 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2021 w Offtop przez xast Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 300 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2020 w PHP przez Peter Ja Początkujący (290 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 232 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...