• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Platformy, strony typu steam, uplay, origin - nie wczytują się, wywala błąd o braku internetu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
198 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Dungreen Nowicjusz (120 p.)

Temat w sumie mówi wszystko, połączenie z internetem jest, wszystko działa, kombinowałem z zaporą, antywirusem, wyłaczałem na przemian i włączałem - dalej steam twierdzi że nie mam połączenia z internetem, to samo uplay, kiedy np w Lola mogę normalnie grać online, przeszukałem cały internet i nie znalazłem rozwiązania. Niektóre strony też potrafią się ładować wiekami, a internet jest rzędu 30mb/s

https://i.imgur.com/jxpe5Ih.png

Komputer jest nowy, wczoraj instalowałem system, sterowniki(do karty sieciowej również), boli mnie że nie mogę nawet pobrać z uplaya AC i sobie pograć offline.

komentarz 16 kwietnia 2020 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Może zapora rodzicielska?
komentarz 16 kwietnia 2020 przez Dungreen Nowicjusz (120 p.)
Też nie :/

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2020 przez franz Gaduła (4,940 p.)
Sprawdzałeś na innym urządzeniu (telefon, tablet ) czy te strony się ładują ?
Być może twój dostawca blokuje porty
komentarz 16 kwietnia 2020 przez Dungreen Nowicjusz (120 p.)
Chyba jest tak jak mówisz, bo podłączony do wifi nie mogę tych stron załadować a już na mobilnym necie mogę normalnie(inny operator niż net domowy(multimedia-światłowód)). Co robić w takiej sytuacji?
komentarz 16 kwietnia 2020 przez franz Gaduła (4,940 p.)
Obawiam się że sam raczej nic nie zrobisz , skontaktuj się z dostawcą i poproś  odblokowanie portów

Chyba że jest możliwość oszukania w jakiś sposób

Może poprzez bramkę proxy , albo jakiś VPN
komentarz 16 kwietnia 2020 przez Dungreen Nowicjusz (120 p.)
no i wybrałem jakiś pierwszy losowy vpn z polskim serwerem, wszystko działa, co najzabawniejsze, internet mi przyśpieszył nie wiem jakim cudem, szkoda tylko że mam 7 dni triala, możesz polecić jakiś warty uwagi vpn polski albo sąsiadów?
komentarz 17 kwietnia 2020 przez franz Gaduła (4,940 p.)

warte uwagi są tylko płatne smiley

I owszem moge polecić PIA

Podobne pytania

–2 głosów
1 odpowiedź 545 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 640 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 300 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2015 w Offtop przez adamek0123 Obywatel (1,530 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...